POPOVSKÝ Zbyněk
Rozhodčí
Posledních 50 odpískaných zápasů
-
Krásné Pole - Řepiště B 4:0 (2:0) 12.11. 14:00 -
Stará Bělá B - Pustkovec 5:1 (1:0) 05.11. 14:00 -
Koblov - Šenov 10:2 (4:1) 14.10. 14:30 -
Hrabůvka - Heřmanice 2:5 (0:5) 08.10. 15:30 -
Heřmanice - Hrabová B 4:2 (3:1) 23.09. 12:30 -
Heřmanice - Poruba 2:5 (1:2) 16.09. 12:30 -
Pustkovec - Svinov 3:2 (1:1) 26.08. 16:30 -
Dolní Lhota - Vratimov B 8:1 (4:0) 17.06. 17:00 -
Heřmanice - Hrabůvka 1:0 (1:0) 02.04. 15:30 -
Hrabůvka - Ova. Lhotka 3:2p. (1:0) 29.10. 16:00 -
Pustkovec - Michálkovice zrušen -
Sl.Rychvald B - Heřmanice 2:4 (1:2) 02.10. 15:00 -
Stará Bělá B - Hrabůvka 9:0 (2:0) 28.09. 15:30 -
Pustkovec - Vratimov B 1:0 (0:0) 24.09. 15:30 -
Pustkovec - Hrušov 1:0 (0:0) 03.09. 16:00 -
Slovan - Koblov 1:5 (0:2) 20.08. 16:30 -
Pustkovec - Petřkovice 1:3 (0:1) 28.05. 17:00 -
Koblov - Slovan B 10:2 (2:1) 21.05. 16:30 -
Michálkovice B - Havířov B 0:5 (0:3) 30.10. 14:30 -
Koblov - Hrabůvka 8:1 (1:0) 23.10. 14:30 -
Kladeruby - Lhotka 2:5 (0:3) 10.10. 14:30 -
Michálkovice B - Vřesina B zrušen -
Hrabůvka - Markvartovice 1:3 (1:0) 11.09. 16:00 -
Slovan B - Hrabůvka 1:2p. (0:1) 22.08. 16:30 -
Pustkovec - Sl.Rychvald B 5:4 (3:3) 21.08. 16:30 -
Hlubina B - Šenov 2:8 (2:3) 30.08. 17:00 -
Pustkovec - Velká Polom 2:4 (2:0) 15.08. 17:00 -
Slovan B - Hlubina B 0:3 (0:2) 08.09. 16:00 -
Hrabůvka - Klimkovice B 4:8 (1:3) 13.06. 17:00 -
Vřesina B - Řepiště B 9:1 (3:1) 08.06. 17:00 -
Lokomotiva - Slovan B 1:7 (0:3) 02.06. 13:30 -
Slovan B - Řepiště B 6:0 (2:0) 26.05. 17:00 -
Sl.Rychvald B - Hrabová B 6:3 (5:1) 12.05. 14:00 -
Hrabůvka - Vřesina B 6:0 (0:0) 11.05. 17:30 -
Šenov B - Řepiště B 2:1 (1:1) 28.04. 16:30 -
Markvartovice - Dolní Lhota 1:2 (1:1) 14.04. 16:00 -
Vřesina B - Hrabová B 4:1 (2:1) 30.03. 15:30 -
Šenov B - Hrabůvka 6:3 (3:1) 04.11. 14:00 -
Šenov B - Slovan B 0:4 (0:2) 21.10. 14:00 -
Hrabová B - Řepiště B 7:0 (4:0) 14.10. 15:00 -
Hrabůvka - Sl.Rychvald B 2:5 (1:3) 13.10. 17:00 -
Šenov B - Řepiště B 3:1 (1:0) 07.10. 15:00 -
Hošťálkovice - Svinov 2:3 (0:1) 30.09. 15:30 -
Hlubina B - Koblov 3:1 (1:0) 23.09. 16:00 -
Vřesina B - Řepiště B 12:0 (5:0) 22.09. 16:00 -
Lokomotiva - Slovan B 2:4 (0:1) 15.09. 16:00 -
Hrabůvka - Hrabová B 1:2 (1:0) 08.09. 17:30 -
Slovan B - Klimkovice B 0:6 (0:1) 26.08. 17:00 -
Hrabůvka - Šenov B 7:1 (2:0) 18.08. 17:00 -
Slovan - Svinov 5:0 (2:0) 26.05. 17:00