23.kolo, Plzeňský | Plzeň - Sever | III. třída , 2015-2016

--

Baník Kamenný Újezd opět bez bodů

19. A. Šejfl , 65. T. Zimmermann (p.) - 31. Š. Levora , 33. V. Zeman , 48. V. Zeman , 51. V. Zeman , 54. P. Beran , 58. Š. Levora , 70. V. Zeman , 83. V. Šimice
0

Deset gólů, dvě červené karty. A zklamaní domácí, kteří opět nebodovali, ale znovu odcházeli ze hřiště po debaklu.

Klid před bouří

V prvním poločase to určitě nevypadalo tak, že by utkání mělo skončit nějakými gólovými hody. Od 19.minuty Baník vedl zásluhou Antonína Šefla. Ne však na dlouho. O obrat se postarala dvojice Levora a Zeman, kteří utkání otočili ve prospěch hostů po gólech ze 31., resp. 33.minuty.

Gólové hody Sokola Dobříč

Chvíli po začátku druhé půle se začalo ve velkém střílet. Ke smůle domácích se trefil ve 48.minutě opět Václav Zeman. Za tři minuty přidal další gól a hosté už vedli 4:1. Za další tři minuty si trefu připsal Petr Beran a bylo to 5:1 pro Dobříč. A Štěpán Levora zvýšil na 6:1 už 58.minutě. Hosté tedy vedli o pět branek. Beran z týmu hostů po druhé žluté kartě hřiště opustil a výsledkem byl proměněný pokutový kop ze 65.minuty. Ale na víc se domácí bohužel nezmohli. Naopak další góly padaly do jejich sítě. V 70.minutě zvyšoval na 7:2 Zeman a v 83.minutě skóre uzavřel na konečných 8:2 pro hosty Šimice. Střelec prvního domácího gólu navíc hřiště opustil po druhé žluté kartě.

TJ Sokol Dobříč
Václav Lomička: Domácí nás v úvodu zápasu zaskočili standardkou z rohu, dostali se do vedení, následně měli další příležitosti, ale podržel nás náš gólman Tomáš Nový. Z rychlých protiútokú se nám podařilo otočit výsledek. Utkání poznamenalo to, že domácí měli v brance hráče z pole a celkově starší hráče, kteří neměli tolik fyzických sil.

TJ Baník Kamenný Újezd
J. Hauer [-] - T. Zimmermann [-] , P. Štýs [-] , A. Šejfl [-] , L. Schejbal [-] (57. K. Čížek [-] ) , V. Říha [-] (60. M. Hajduk [-] ) , M. Krbeček [-] , M. Kraut [-] , V. Hodek [-] (46. F. Krúpa [-] ) , J. Hakel [-] , L. Polák [-]

T. Nový [-] - R. Strych [-] , J. Kusák [-] , F. Souček [-] , D. Cink [-] - V. Šimice [-] , P. Beran [-] - V. Zeman [-] , Š. Levora [-] (85. V. Svoboda [-] ) - V. Schneider [-] (57. M. Fencl [-] ) , J. Zavřel [-]

ŽK: 1. M. Kraut , 1. A. Šejfl - 1. P. Beran . ČK: 1. A. Šejfl - 1. P. Beran .
Počet diváků: 30. Rozhodčí: WALTER Ladislav - PODZIMEK Petr (N), ŽÁKOVEC Jan (N).