Jiří Kusák

2026-2027

TJ Baník Zbůch

PoziceObránce
Průměrná známka0.0

Kariéra

2024-2025 TJ Baník Zbůch
2023-2024 TJ Sokol Dobříč
2023-2024 TJ Sokol Mladotice
2020-2021 TJ Sokol Dobříč
2019-2020 FK Bohemia Kaznějov
2014-2015 TJ Sokol Dobříč

Zápasy v sezóně 2026-2027

Plzeňský | 1.B třída sk. A

Datum Zápas Skóre Odehrano Střídání Góly ŽK ČK Základní sestava Hráč utkání Fotky
641 (ø 80,12) 2 (ø 0,25) 1 (ø 0,12) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)
16.08. 17:30 Zbůch - Újezd 1:2 (1:1) 46 46 0 1 0 ano
22.08. 17:30 Dl. Újezd - Zbůch 5:1 (3:0) 71 71 0 0 0 ano
29.08. 10:30 Zbůch - Bor 4:1 (3:0) 90 0 0 0 ano
05.09. 17:00 Sulkov - Zbůch 1:6 (1:3) 90 0 0 0 ano
12.09. 10:30 Zbůch - Líně 1:4 (0:0) 90 0 0 0 ano
20.09. 16:30 Postřekov - Zbůch 3:0 (1:0) 74 74 0 0 0 ano
27.09. 16:30 Vejprnice B - Zbůch 1:5 (1:2) 90 1 0 0 ano
03.10. 10:30 Zbůch - Tlučná 7:1 (1:0) 90 1 0 0 ano

Statistiky z předchozích sezón

2026-2027

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Plzeňský | 1.B třída sk. A 6 461 (ø 76,83) 0 (ø 0,00) 1 (ø 0,16) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)

2025-2026

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Plzeňský | Plzeň - Sever | Okresní přebor 22 1572 (ø 71,45) 1 (ø 0,04) 2 (ø 0,09) 1 (ø 0,04) 0 (ø 0,00)
Plzeňský | Plzeň - Sever | III. třída 3 270 (ø 90,00) 2 (ø 0,66) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)

2024-2025

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Plzeňský | Plzeň - Sever | Okresní přebor 14 1226 (ø 87,57) 2 (ø 0,14) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)

2023-2024

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Plzeňský | Plzeň - Sever | III. třída 24 1953 (ø 81,37) 8 (ø 0,33) 5 (ø 0,20) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)

2022-2023

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Plzeňský | Plzeň - Sever | Okresní přebor 24 2048 (ø 85,33) 4 (ø 0,16) 6 (ø 0,25) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)

2021-2022

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Plzeňský | Plzeň - Sever | III. třída 26 2335 (ø 89,80) 9 (ø 0,34) 3 (ø 0,11) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)

2020-2021

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Plzeňský | Plzeň - Sever | III. třída 4 360 (ø 90,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)

2019-2020

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Plzeňský | 1.A třída 1 44 (ø 44,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00) 1 (ø 1,00) 0 (ø 0,00)
Plzeňský | Plzeň - Sever | III. třída 10 811 (ø 81,10) 0 (ø 0,00) 3 (ø 0,30) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)

2018-2019

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Plzeňský | Plzeň - Sever | III. třída 24 2160 (ø 90,00) 8 (ø 0,33) 5 (ø 0,20) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)

2017-2018

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Plzeňský | Plzeň - Sever | III. třída 22 1923 (ø 87,40) 7 (ø 0,31) 2 (ø 0,09) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)

2016-2017

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Plzeňský | Plzeň - Sever | III. třída 22 1978 (ø 89,90) 7 (ø 0,31) 5 (ø 0,22) 1 (ø 0,04) 0 (ø 0,00)

2015-2016

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Plzeňský | Plzeň - Sever | III. třída 24 2116 (ø 88,16) 7 (ø 0,29) 5 (ø 0,20) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)

2014-2015

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Plzeňský | Plzeň - Sever | III. třída 3 270 (ø 90,00) 0 (ø 0,00) 1 (ø 0,33) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)