Anar Aliyev
2026-2027
| Číslo hráče | 15 |
| Pozice | Útočník |
| Průměrná známka | 0.0 |
Kariéra
| 2014-2015 | TJ Nýřany |
Zápasy v sezóně 2026-2027
Plzeňský | Plzeň - Sever | Okresní přebor
| Datum | Zápas | Skóre | Odehrano | Střídání | Góly | ŽK | ČK | Základní sestava | Hráč utkání | Fotky |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 45 (ø 22,50) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | ||||||
| 22.08. 10:00 | Dolní Bělá - Nýřany | 3:3 (2:2) | 31 | 59 | 0 | 0 | 0 | ne | ||
| 13.09. 17:00 | Nýřany - Kozolupy | 6:1 (2:0) | 14 | 76 | 0 | 0 | 0 | ne |
Plzeňský | Plzeň - Sever | III. třída
| Datum | Zápas | Skóre | Odehrano | Střídání | Góly | ŽK | ČK | Základní sestava | Hráč utkání | Fotky |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 540 (ø 90,00) | 6 (ø 1,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | ||||||
| 29.08. 14:00 | Zbůch B - Nýřany B | 0:3 (0:3) | 90 | 0 | 0 | 0 | ano | |||
| 06.09. 15:00 | Nýřany B - Všeruby B | 8:0 (5:0) | 90 | 2 | 0 | 0 | ano | |||
| 20.09. 15:00 | Nýřany B - Pňovany | 8:2 (4:0) | 90 | 2 | 0 | 0 | ano | |||
| 26.09. 16:30 | Kožlany - Nýřany B | 3:3 (2:2) | 90 | 1 | 0 | 0 | ano | |||
| 04.10. 15:00 | Nýřany B - Kunějovice | 4:2 (1:2) | 90 | 1 | 0 | 0 | ano | |||
| 10.10. 16:00 | Hunčice - Nýřany B | 4:0 (2:0) | 90 | 0 | 0 | 0 | ano |
Statistiky z předchozích sezón
2026-2027
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Plzeňský | Plzeň - Sever | Okresní přebor | 2 | 45 (ø 22,50) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
| Plzeňský | Plzeň - Sever | III. třída | 3 | 270 (ø 90,00) | 4 (ø 1,33) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2025-2026
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Plzeňský | Plzeň - Sever | Okresní přebor | 7 | 379 (ø 54,14) | 5 (ø 0,71) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
| Plzeňský | Plzeň - Sever | III. třída | 22 | 1936 (ø 88,00) | 29 (ø 1,31) | 2 (ø 0,09) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2024-2025
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Plzeňský | Plzeň - Sever | Okresní přebor | 23 | 1555 (ø 67,60) | 9 (ø 0,39) | 5 (ø 0,21) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
| Plzeňský | Plzeň - Sever | III. třída | 2 | 180 (ø 90,00) | 1 (ø 0,50) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2023-2024
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Plzeňský | Plzeň - Sever | Okresní přebor | 26 | 2054 (ø 79,00) | 32 (ø 1,23) | 5 (ø 0,19) | 1 (ø 0,03) | 0 (ø 0,00) |
2022-2023
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Plzeňský | Plzeň - Sever | Okresní přebor | 22 | 1955 (ø 88,86) | 21 (ø 0,95) | 5 (ø 0,22) | 0 (ø 0,00) | 2 (ø 0,09) |
2021-2022
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Plzeňský | Plzeň - Sever | Okresní přebor | 24 | 2139 (ø 89,12) | 12 (ø 0,50) | 3 (ø 0,12) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2020-2021
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Plzeňský | Plzeň - Sever | Okresní přebor | 8 | 649 (ø 81,12) | 6 (ø 0,75) | 2 (ø 0,25) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2019-2020
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Plzeňský | Plzeň - Sever | Okresní přebor | 13 | 953 (ø 73,30) | 4 (ø 0,30) | 1 (ø 0,07) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
| Plzeňský | Plzeň - Sever | IV. třída sk. A | 1 | 90 (ø 90,00) | 1 (ø 1,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2018-2019
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Plzeňský | Plzeň - Sever | Okresní přebor | 22 | 1802 (ø 81,90) | 23 (ø 1,04) | 2 (ø 0,09) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
| Plzeňský | Plzeň - Sever | III. třída | 6 | 540 (ø 90,00) | 6 (ø 1,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2017-2018
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Plzeňský | Plzeň - Sever | Okresní přebor | 12 | 999 (ø 83,25) | 5 (ø 0,41) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
| Plzeňský | Plzeň - Sever | III. třída | 2 | 180 (ø 90,00) | 1 (ø 0,50) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2016-2017
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Plzeňský | 1.B třída sk. C | 23 | 1907 (ø 82,91) | 7 (ø 0,30) | 3 (ø 0,13) | 1 (ø 0,04) | 0 (ø 0,00) |
2015-2016
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Plzeňský | 1.B třída sk. C | 20 | 1507 (ø 75,35) | 12 (ø 0,60) | 2 (ø 0,10) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
| Plzeňský | Plzeň - Sever | III. třída | 1 | 90 (ø 90,00) | 3 (ø 3,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2014-2015
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Plzeňský | 1.A třída | 9 | 422 (ø 46,88) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
| Plzeňský | Plzeň - Sever | III. třída | 4 | 316 (ø 79,00) | 4 (ø 1,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |




