Výkon týmu: --
Výkon týmu: --
Rozhodčí --
Poslat report, video, foto Ohodnotit utkání

18.06.2016 17:00

30.kolo, Plzeňský | 1.A třída , 2015-2016


Hodnocení

Úrověň zápasu

--

Nápoje

--

Jídlo

--

Hrací plocha

--

Zázemí

--

Kolaps Křimic v závěru utkání !


Branky


0

Dostat červenou kartu a oslabit tak svůj tým se občas stane. Jenomže při tomto utkání byly Křimice oslabeny hned třikrát, což jim k výhře nepomohlo.

Poslat fotky a informace ze zápasu nebylo nikdy jednodušší. Jak na to se dozvíte zde.

Křimicím se v posledních zápasech příliš nedařilo a chuť si chtěli zpravit na v tu dobu posledních Černicích.  Nezačali nejlépe, když už v 7. minutě  skóroval hostující Mastný. Domácím to však příliš nevadilo, jelikož nejprve v desáté minutě vyrovnali po dobře provedeném brejku, přičemž se po křížném centru dostal Václav Kuneš a ten tak dorovnal stav. Poté dokonce domácí vývoj otočili, když Zapoměl akcí přes křídlo v 43. minutě upravil stav poločasu na 2:1.

 

Druhý poločas nám ovšem ukázal důležitost koncentrace hráčů a fyzické kondice. Postupem času totiž domácí fyzicky odcházeli a hru přenechávali hostům. Nejspíše už jen chtěli ubránit výsledek, ale to se jim příliš nevyplatilo. Ať už jsou Černice v tabulce třeba na dně, v posledních kolech se jim celkem daří. To potvrdili i teď a nabídnutou šanci nezahodili. Na penaltu si nejdříve stoupnul Stoilov a v 61. minutě vyrovnal. V 66. minutě se první červené karty pro Křimice dočkal Augustín za druhé napomenutí. O 5 minut později se z centru prosadil Nedvěd a pohroma pro Křimice byla tu. V hektickém závěru už nepřišel žádný tlak, jen po několika sporných momentech se křimičtí hráči tak rozjeli, že dostali další dvě červené karty. Zápas dohrávali v osmi lidech a na výsledku už toho moc nezmohli. Konečný stav 2:3.Ohlasy k zápasu


TJ Sokol Křimice
Hinterholzinger Václav: Hráli jsme celkem dobře rozehraný zápas. Ale po několika situacích v závěru to kluci neunesli a hrát s tolika vyloučenýma se nedá.

TJ Sokol Plzeň - Černice
Daněk Zdeněk: Kdybychom uhráli i nějaké body na podzim, nemuseli bychom teď sestupovat. Je to velká škoda.Sestavy


TJ Sokol Křimice
V. Hinterholzinger [-] - J. Vonášek [-] , M. Brousil [-] , A. Adam [-] , F. Šváb [-] , J. Rada [-] , T. Čechura [-] , J. Kovačič [-] , J. Zapoměl [-] , V. Kuneš [-] , J. Šváb [-] (57. P. Housar [-] )

TJ Sokol Plzeň - Černice
J. Švenda [-] - M. Chvojka [-] , O. Marušinec [-] (60. R. Nádraský [-] ) - M. Laibl [-] , V. Hasenöhrl [-] (60. J. Nedvěd [-] ) , M. Seman [-] - J. Müller [-] (72. L. Šlajs [-] ) , P. Stoilov [-] - P. Mlnařík [-] , R. Kozák [-] , J. Mastný [-]

Počet diváků: 83. Rozhodčí: Ruda Daniel - ŠLAUF Jiří, SCHVEINERT Radek.

Našli jste nějakou chybu? Rádi ji opravíme.

Stačí ji jednoduše napsat přímo k zápasu pomocí tlačítka Poslat report, co nejvíce nám nedostatek popište a my zajistíme, aby vše bylo v pořádku.

Komentáře

Pro psaní komentářů musíte být přihlášen.

Rozhovory


Tabulka Z Skóre B
1 TJ ZD Meclov 10 27:15 22
2 FK Holýšov 10 28:12 20
3 FC Rokycany B 10 20:17 20
4 TJ Košutka Plzeň 10 15:13 18
5 SK Starý Plzenec 10 23:23 18
Zobrazit celou tabulku

  Nejlepší střelci Góly
1 Filip Němec 11
2 Tomáš Tlustý 10
3 Ion Butnaru 9
4 Tomáš Hrach 9
5 Roman Kába 8
Zobrazit celou tabulku

Jméno ZB Ú BE
1 jaroslav rychal 48 60% 1
2 Alena Žemličková 43 53% 0
3 Vladislav Fiala 43 53% 0
4 Matej Kuncendorfer 41 51% 0
5 Michael Nidl 39 54% 0
Zobrazit celou tabulku