24.kolo, Plzeňský | 1.A třída , 2015-2016

--

--

Pačejov bojoval, na půdě Stříbra to ale nestačilo

0

Domácí zvládli ošidný duel proti celku z druhé poloviny tabulky a bez ohledu na zápas Nýrska nadále drží pozici lídra.

Na podzim uspěl lídr soutěže ze Stříbra v Pačejově 3:1 a historie se dnes opakovala. Ale nepředbíhejme. Domácím vyšel úvod zápasu a již v deváté minutě se dostali do vedení. Po dlouhém autovém vhazování se dostal k hlavičce nedůsledně pokrytý Tomáš Bůžek a otevřel skóre zápasu. Pačejov kontroval po zhruba čtvrthodině hry. Jan Dytrt vypálil z dvaceti metrů do tyče, od které se míč odrazil do brankáře a skončil za jeho zády. Ve zbytku poločasu se hrál vyrovnaný zápas. Těsně před přestávkou ovšem přišla chvilka nekoncentrovanosti v pačejovské obraně, která domácím darovala v samotném závěru nakonec rozhodující trefu zápasu. Po rychlé kombinaci po ose Hlou - Hřebík zakončil Jiří Kertys. Na sto přítomných fanoušků tak mohlo být o pauze spokojeno, vítězství ale ještě jisté nebylo.

Další klíčový moment nastal v padesáté minutě. Hostující Bokr poslal do pokutového území přesný centr a umístěnou hlavičku Grepla z malého vápna zázračně vytáhl brankář Kostelníček na roh. Za nedlouho poté se navíc ve vápně prosadil Dominik Bláha po standartní situaci a dodal na kopačky svých barev klid. O výsledku tak bylo prakticky rozhodnuto a utkání se následně dohrávalo bez šancí na obou stranách. Zkušený tým domácích si již vítězství bez problémů pohlídal.

TJ Baník Stříbro
Tůma Milan: „Dneska jsme se museli vypořádat s velkou marodkou, chybělo opět hodně lidí a já musím klukům poděkovat za předvedený výkon a tři body.“

TJ Sokol Pačejov
Cihlář Tomáš: „Vítězství lídra tabulky bylo zasloužené, hosty předčili především v pohybu a v důrazu v osobních soubojích.“

J. Kostelníček [-] - A. Mikulovský [-] , T. Bůžek [-] , J. Kertys [-] (46. K. Blažek [-] ) , J. Petrlák [-] , D. Bláha [-] , V. Turek [-] , R. Hřebík [-] , O. Pavlas [-] , L. Ulč [-] , T. Florus [-]

J. Kozlík [-] - V. Panuška [-] , P. Bokr [-] , J. Hlůžek [-] , R. Grepl [-] , V. Klásek [-] , J. Kubaň [-] (77. V. Suda [-] ) , J. Dytrt [-] (46. L. Šmrha [-] ) , J. Ticháček [-] , P. Žák [-] (77. P. Pavelec [-] ) , M. Kubaň [-]

Počet diváků: 80. Rozhodčí: Kohout Miroslav - PÁLEK Ondřej, KOSTELNÍK Lumír.