Kohout Miroslav
Rozhodčí
Posledních 50 odpískaných zápasů
-
Letiny - Sp. Poříčí B 0:1 (0:1) 21.04. 17:00 -
Nepomuk B - Seč 4:0 (1:0) 21.04. 14:00 -
Hradec - Dvorec 4:1 (2:0) 20.04. 17:00 -
Vstiš - Chotěšov B 3:0 (0:0) 20.04. 14:00 -
Žákava B - Lužany 3:1 (0:0) 14.04. 16:30 -
Radkovice - Dnešice 3:0 (1:0) 07.04. 16:30 -
Hradec - Zdemyslice 3:2 (0:0) 06.04. 15:30 -
Chlumčany B - Seč 0:6 (0:2) 23.03. 15:00 -
Štěnovice - Kasejovice 4:1 (1:0) 23.03. 12:00 -
Žákava B - S. Smolivec 6:0 (4:0) 12.11. 14:00 -
Lužany - Seč 1:2 (0:1) 11.11. 14:00 -
Nepomuk B - Chlumčany B 7:0 (4:0) 05.11. 14:00 -
Štěnovice - Záluží 6:0 (4:0) 04.11. 14:00 -
S. Smolivec - Dvorec 2:6 (1:2) 04.11. 11:00 -
D. Lukavice - Merklín B 7:0 (2:0) 22.10. 15:30 -
Radkovice - Žákava B 4:2 (2:1) 21.10. 15:30 -
Žákava B - Nepomuk B 3:3 (2:3) 15.10. 15:30 -
Zdemyslice - Štěnovice 4:2 (1:1) 14.10. 12:30 -
Hradec B - Merklín B 4:0 (1:0) 08.10. 16:00 -
Chotěšov B - Soběkury 5:1 (1:1) 08.10. 10:15 -
Hradec - Lužany 2:0 (1:0) 07.10. 16:00 -
Sp. Poříčí B - Předenice 2:3 (1:1) 01.10. 14:00 -
Záluží - Dvorec 3:8 (1:6) 24.09. 16:30 -
Štěnovice - Lužany 1:1 (0:1) 23.09. 16:00 -
Blovice B - Klášter B 2:4 (0:3) 17.09. 13:30 -
Vstiš - Hradec B 15:0 (9:0) 16.09. 12:30 -
Dnešice - Mantov 3:1 (2:0) 10.09. 17:00 -
Žinkovy - Klášter B 1:1 (0:0) 27.08. 17:00 -
Lužany - S. Smolivec 5:1 (2:0) 26.08. 17:00 -
Chlumčany B - Zdemyslice 1:3 (0:2) 26.08. 14:00 -
S. Smolivec - Přeštice 1:11 (1:5) 19.08. 17:00 -
Předenice - Zdemyslice 1:6 (0:3) 04.06. 17:00 -
Žákava B - Klášter 3:0 (1:0) 28.05. 17:00 -
Letiny - Žinkovy 0:2 (0:2) 27.05. 17:00 -
Přeštice - Vstiš 3:0 (2:0) 26.05. 18:00 -
S. Smolivec - Zdemyslice 3:0 (1:0) 21.05. 10:30 -
Radkovice - Stod 2:3 (0:3) 20.05. 17:00 -
Hradec - Chlumčany B 1:1 (0:0) 18.05. 18:00 -
Dvorec - Chlumčany B 1:1 (0:1) 14.05. 17:00 -
Stod - Seč 2:1 (1:0) 13.05. 17:00 -
Záhoří - S. Smolivec 2:5 (0:3) 07.05. 17:00 -
Kasejovice - Hradec 2:3 (1:2) 06.05. 17:00 -
Mantov - Dnešice 1:1 (1:1) 03.05. 18:00 -
S. Smolivec - Nezbavětice 4:2 (3:0) 30.04. 10:30 -
Hradec - Sp. Poříčí 1:4 (0:2) 29.04. 14:00 -
Sp. Poříčí - Stod 5:0 (4:0) 22.04. 17:00 -
Chlumčany B - Kasejovice 8:4 (2:3) 13.11. 14:00 -
Žákava B - Kasejovice 8:0 (3:0) 06.11. 14:00 -
Lužany - Dvorec 0:6 (0:3) 05.11. 11:00 -
Střížovice - Žinkovy 2:2 (2:1) 23.10. 15:30