23.kolo, Liberecký | 1.A třída , 2015-2016

--

--

Ďuriš dvakrát překonal Žantu a hosté si odvezli tři body

0
Důležité minuty: 13. - po rohu Sekaniny se dostal k odraženému míči na malém vápně PFEIFER a rozvlnil síť - 1 : 0 22. - nebezpečnou střelu hostujícího Resla vyrazil Žanta na roh 30. - Pfeifer předložil balon do nadějné střelecké příležitosti Špačkovi, ten míč nezpracoval 43. - střela hostujícího Michálka šla těsně vedle naší branky 45. - střela Špačka z velkého vápna těsně nad 47. - Michálek uvolnil RESLA, ten si poradil s početní převahou domácích a přesnou střelou z vápna         trefil přesně ke vzdálenější tyči - 1 : 1 50. - po špatném odkopu se dostal k balonu DOM. ĎURIŠ a přeloboval vyběhnuvšího Žantu - 1 : 2 54. - střelu Resla z boku velkého vápna přes celé vápno zastavila tyč 69. - Sekanina uvolnil Špačka, ten bohužel brankáře nepřekonal 72. - na trestný kop Sekaniny nedoskočil Špaček a míč jen lehce lízl do zámezí 73. - trestný kop Sekaniny hlavičkoval Kovář těsně nad branku hostí 76. - rychlý protiútok hostí, Dan Ďuriš na DOM. DURIŠE - 1 : 3 78. - po přihrávce Kořínka se šikovně uvolnil ve vápně Sekanina, ale v dobré pozici jen nastřelil         gólmana hostů 79. - na centr Ulricha si naskočil zcela nehlídaný veterán JANÁČEK a hlavou lehce skóroval - 1 : 4 90. - Pivnička vyslal kolmicí do šance SKRUTKA a ten s jistotou nabídnutou šanci proměnil - 2 : 4

Desná
Petr Kopal: Úvod utkání byl vyrovnaný, hosté postupem času měli více balon na svých kopačkách a byli fotbalovější, ale větší šance si vytvářeli domácí, bohužel do poločasu proměnili pouze jednu. Úvod druhé půle byl jednoznačně v režii hostů, kteří dvěma góly otočili skóre utkání, poté jsme postupně hru vyrovnávali, ale bohužel v době kdy jsme si vytvářeli i převahu inkasovali jsme třetí a následně i čtvrtý gól, skóre jsme korigovali až v poslední minutě utkání. Dá se říci, že šlo o kvalitní utkání 1. A třídy, které mělo svou kvalitu, obě mužstva se snažila hrát fotbal a utkání se muselo přihlížejícím diváků, kteří vytvořili slušnou kulisu utkání, líbit. Na hřišti nebylo jediného hráče, který by vypustil souboj a schovával se, nakonec rozhodla větší zkušenost hostí vedených exligovým Liborem Janáčkem a kapitánem Janem Ďurišem. Opět se potvrdila pověra, že bychom se před utkáním neměli fotit, což jsme dnes udělali.