4.kolo, Plzeňský | Plzeň - Sever | III. třída , 2015-2016

--

Všeruby doma rozdrtily Úněšov

21. J. Herák , 29. J. Herák , 33. M. Hodina (p.) , 54. J. Hyrát , 56. M. Chmiel , 71. P. Karlovec (p.) , 75. M. Chmiel , 88. J. Hyrát , 90. L. Greiner - 40. D. Randa
0

Zápas, který měl favorita v podobě suverénních domácíh, kteří vévodí tabulce. Všeruby nedaly Úněšovu šanci a před 110- ti diváky na své půdě zvítězily vysoko 9:1.

Potvrzení favorita

Po vlažném začátku se Všerubští rozehráli a na hřišti dominovali. V 16. minutě obdržel žlutou kartu domácí Marek Chmiel. V 21. minutě se prosadil domácí Jakub Herák a poslal domácí do vedení. Tentýž hráč navyšoval náskok domácích na 2:0 už v 29. minutě. V 31. minutě viděl žlutou kartu i domácí Dušan Majer. V 33. minutě na 3:0 zvyšoval z pokutového kopu Martin Hodina. V téže minutě víděl žlutou kartu také hostující Erik Eger. Poslední událostí první půle byla branka Daniela Randy v 40. minutě, která snížila na 3:1.

Rozstřílení hostů

Domácí nastoupili do nového poločasu s novou energií. V 54. minutě dával gól na 4:1 Jan Hyrát. V 56. minutě na 5:1 zvyšoval domácí Marek Chmiel. Hosté se snažili s vývojem zápasu něco udělat a sáhli po střídání. V 67. byl žlutou kartou trestán hostující Daniel Randa. V 71. minutě zvyšoval na 6:1 pro domácí Pavel Karlovec z pokutového kopu a o chvilku později se v 75. minutě trefil opět Marek Chmiel. Na 8:1 dával v 88. minutě Jan Hyrát, který si střelil svojí druhou branku v utkání. Na konečných 9:1 zvyšoval Luděk Greiner. Všeruby doma  rozstřílely Úněšov 9:1.

SK Všeruby
V. Červenka [-] (74. P. Kotva [-] ) - L. Greiner [-] , J. Balvín [-] (65. D. Tureček [-] ) , T. Mottl [-] , D. Majer [-] , P. Karlovec [-] , M. Chmiel [-] , J. Hyrát [-] , M. Hodina [-] , J. Herák [-] , V. Greiner [-]

TJ Slavia Úněšov
J. Bouda [-] - J. Sopr [-] (46. M. Vavrek [-] ) , F. Kovařík [-] (62. F. Nenadovič [-] ) , Z. Hlous [-] , P. Uldrych [-] , D. Sopr [-] (62. L. Sopr [-] ) , V. Roučka [-] , D. Randa [-] , J. Jedlička [-] , T. Janda [-] (77. Š. Toráč [-] ) , E. Eger [-]

ŽK: 16. M. Chmiel , 31. D. Majer - 33. E. Eger , 67. D. Randa .
Místo: Všeruby. Počet diváků: 110. Rozhodčí: KRATOCHVÍL Václav - ČERNÝ Lubomír (N), MIŽÁR Miroslav (N).