Redaktor: Miroslav Kulovaný


Rozhovor

ROZHOVOR S HRÁČEM KOLA - 26.kolo Plzeňský | Plzeň - Jih | III. třída , 2015-2016

 Plzeňský | Plzeň - Jih | III. třída
Plzeňský Plzeň - Jih 21.06.2016 11:33 0
Hlasovali jste pro ty nejlepší hráče v 26. kole a z vašeho hlasování vzešel vítěz! Kdo je tím vítězem? Redakce fotbalunas.cz ho vyzpovídala a rozhovor najdete zde.
Rozhovor

"Pro mě je necennějším fanouškem dítě mého spoluhráče" , říká Hráč kola Martin Schlehofer

 Plzeňský | Plzeň - Jih | III. třída
Plzeňský Plzeň - Jih 19.06.2016 17:09 0

Hlasovali jste pro ty nejlepší hráče v 24. kole a z vašeho hlasování vzešel vítěz Martin Schlehofer z Dnešic. Redakce fotbalunas.cz ho vyzpovídala a rozhovor najdete zde.

Rozhovor

ROZHOVOR S HRÁČEM KOLA - 25.kolo Plzeňský | Plzeň - Jih | III. třída , 2015-2016

 Plzeňský | Plzeň - Jih | III. třída
Plzeňský Plzeň - Jih 14.06.2016 11:11 0
Hlasovali jste pro ty nejlepší hráče v 25. kole a z vašeho hlasování vzešel vítěz! Kdo je tím vítězem? Redakce fotbalunas.cz ho vyzpovídala a rozhovor najdete zde.
Reportáž

Merklín doma těsně poráží Záhoří


Velice vyrovnaný zápas plný karetních trestů, který mířil do penaltového závěru rozhodl ve prospěch chybné rozhodnutí rozhodčího, který uznal branku domácích i přes signalizovaný ofsajd.


Reportáž

Dnešice popravily Spálené Poříčí


V zápase, kde by kde kdo očekával vyrovnaný průběh, nakonec vzešel jednoznačný vítěz a to díky druhé půli, ve které zářil kanonýr Dnešic Martin Schlehofer. Právě on byl mužem celého zápasu. Průběh celého utkání poznamenaly často až neuvěřitelné verdikty hlavního sudího.


Rozhovor

Některým hráčům chci vzkázat: "Méně alkoholu", směje se hráč kola Miloslav Karban

 Plzeňský | Plzeň - Jih | III. třída
Plzeňský Plzeň - Jih 07.06.2016 20:57 0

Hlasovali jste pro ty nejlepší hráče v 24. kole a z vašeho hlasování vzešel vítěz Miloslav Karban z Chotěšova. Redakce fotbalunas.cz ho vyzpovídala a rozhovor najdete zde.

EXPERT TIP

EXPERT TIP - 24.kolo Plzeňský | Plzeň - Jih | III. třída , 2015-2016

03.06.2016 22:51 0

Blíží se nám další víkendové zápasy a s nimi další dávka adrenalinu napětí a překvapivých výsledků i situací. Roli experta si tentokrát vyzkoušela jedna z fanynek. Jak moc jsou její odhady přesné odhalí následující dny.

Reportáž

Dolní Lukavice po obratu vítězí


Po vyrované první půli dovedli lukavičští obrátit vývoj utkání a svůj náskok již nepustit. Zápas to nebyl pro hosty vůbec jednoduchý, jelikož motivovaní domácí kypěli bojovností a nedali hostům nic zadarmo.


Reportáž

Zdemyslice porážejí Nezbavětice


Favorit na hřišti posledního celku potvrdil svojí roli a dovedl ovládnout zápas. Díky této výhře drží Zdemyslice stále naději na titul a  musí doufat v zaváhání Hradce.


Reportáž

Losiná poráží Záluží


Zápas velmi chudý na góly přinesl všechny 3 body i přes snahu hostů domácímu týmu. Ten vstřelil v každém poločase jednu branku, což mu na vítězství stačilo.


Reportáž

Blovice podlehly Merklínu


Vyrovnané týmy ve vyrovnaném zápase. Obě mužstva ukázala svojí sílu a zatímco domácí spoléhali spíše na individuální výkony, tak kolektivní hra hostů se ukázala jako efektivnější a Merklín se mohl radovat z výhry.


Reportáž

Záhoří poráží Spálené Poříčí


Béčko Spáleného poříčí na půdě domácího Záhoří nakonec nezískalo ani bod, ikdyž byli mírnými favority. Pro domácí jsou to velmi důlěžité 3 body, které uplatní v boji o záchranu v soutěži.


Reportáž

Přestřelku ovládli domácí


Souboj na jaře trápícího se Chotěšova se Soběkurami mohl vypadat jako jednoznačná záležitosti. Po první půli hosté sice senzačně vedli a ve druhé půli domácí Chotěšov rozstřílel hosty a rozhodl o svém vítězství.


Reportáž

Hradec po penaltách vítězí


V souboji dvou silných týmů na hřišti Střížovic se mohlo stát opravdu cokoliv. Aktuálně vedoucí tým soutěže Hradec nakonec dovedl zvítězit v penaltách, čímž udělal další krok k zisku konečného prvenství.


Rozhovor

Doufal jsem, že nás na hřišti neklepne pepka, směje se Hráč kola Jan Hanket

 Plzeňský | Plzeň - Jih | III. třída
Plzeňský Plzeň - Jih 29.05.2016 15:44 0

Hlasovali jste pro ty nejlepší hráče v 22. kole a z vašeho hlasování vzešel vítěz Jan Hanket. Pro Jana Hanketa je to druhý úspěch v hlasování o Hráči kola. Rozhovor s ním naleznete právě zde.

EXPERT TIP

EXPERT TIP - 23.kolo Plzeňský | Plzeň - Jih | III. třída , 2015-2016

26.05.2016 20:05 0

Blíží se nám další soutěžní kolo a soutěž se nám pomalu ale jistě blíží do svého finiše. V roli experta se pro tento víkend ocitl Václav Kovář ze Záhoří. Jak moc se jeho predikce potvrdí se teprve dozvíme, ale na to, jak se budou týmy prát o jedny z posledních bodů, se můžeme těšit již teď. Jako první se o výsledku svého oblíbeného týmu dozvíte právě u nás.

Celkový počet článků: 274