11.kolo, Ústecký | Louny | III. třída sk. A, 2015-2016

--

--

Hříškov zabral a urval ve Vrbně remízu

0

Hříškovským se poslední utkání moc nevydařily a dalo se očekávat, že na vrbenském hřišti nebudou mít moc šancí na dobrý výsledek. Ale opak byl pravdou. V zápase dokonce sahali po vítězství a konečná remíza u lídra soutěže je pro ně proto hodně cenná.

Branky padly až na konci půle

Derby nepřineslo příliš pěkný fotbal. Domácí byli od začátku nesoustředění a hosté uměli tohoto rozpoložení velmi dobře využít. Vrbnu se nicméně podařilo vstřelit první branku utkání. V 35. minutě se trefil po dobře umístěné ráně z velkého vápna Jan Šubrt. Hosté následně za další čtyři minuty po rohovém kopu vyrovnali Michalem Srbeckým.

Hříškovu to málem vyšlo

Ve druhém poločase zvýšili hříškovští náskok. Po hezké individuální akci zvyšoval na 1:2 Václav Pořt. Domácí pak zatlačili hosty na jejich půlku a deset minut před koncem se jim podařilo srovnat z přímého kopu na konečnou remízu 2:2. Úspěšným střelcem byl opět domácí Jan Šubrt.

TJ Vrbno nad Lesy
Jan Šlajcher (předseda TJ Vrbno nad Lesy): Nervózní utkání, nepříliš kvalitní hra, hráli jsme pod svůj podzimní standard, bod ale beru jako cennou záležitost.

D. Fousek [-] - J. Říha [-] (28. J. Šubrt [-] ) , M. Čejka [-] , V. Sailer [-] , J. Sunkovský [-] (70. R. Amler [-] ) , J. Sýkora [-] (60. J. Vondráček [-] ) , A. Marek [-] , M. Kavka [-] , J. Rajlich [-] , J. Šubrt [-] , J. Novák [-]

SK Hříškov
V. Pořt [-] - P. Bichrt [-] , Z. Pokorný [-] , M. Folauf [-] , D. Kašpar [-] , M. Kašpar [-] (61. J. Pastyřík [-] ) , B. Kříž [-] , D. Vlček [-] , V. Vlček [-] , M. Srbecký [-] , J. Kosina [-]

ŽK: 67. M. Čejka - 32. M. Folauf , 48. M. Kašpar . ČK: 72. M. Folauf .
Hráči zápasu: J. Šubrt .
Místo: Vrbno. Počet diváků: 70. Rozhodčí: Šebek Václav - PASTYŘÍK Vlastimil (N), SRBECKÝ Zdeněk (N).