Marek Čejka

2026-2027

TJ Vrbno nad Lesy

Datum narození(34 let)
PoziceZáložník
Průměrná známka0.0

Kariéra

2015-2016 TJ Vrbno nad Lesy
2014-2015 TJ Sokol Líšťany

Zápasy v sezóně 2026-2027

Ústecký | Louny | Okresní přebor

Datum Zápas Skóre Odehrano Střídání Góly ŽK ČK Základní sestava Hráč utkání Fotky
450 (ø 90,00) 0 (ø 0,00) 1 (ø 0,20) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)
05.09. 15:00 Holedeč - Vrbno 4:2 (2:1) 0 0 0 0 ne
12.09. 17:00 Vrbno - Ročov 5:1 (4:0) 90 0 0 0 ano
19.09. 16:30 Vrbno - Buškovice 2:6 (1:4) 90 0 0 0 ano
26.09. 16:30 Koštice - Vrbno 2:3 (1:2) 90 0 0 0 ano
03.10. 16:00 Vrbno - Peruc 2:6 (1:1) 90 0 0 0 ano
10.10. 10:30 Dobroměřice B - Vrbno 3:3 (2:2) 90 0 1 0 ano

Statistiky z předchozích sezón

2026-2027

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Ústecký | Louny | Okresní přebor 2 180 (ø 90,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)

2025-2026

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Ústecký | Louny | Okresní přebor 28 2452 (ø 87,57) 1 (ø 0,03) 7 (ø 0,25) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)

2024-2025

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Ústecký | Louny | Okresní přebor 21 1886 (ø 89,80) 1 (ø 0,04) 6 (ø 0,28) 1 (ø 0,04) 0 (ø 0,00)

2023-2024

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Ústecký | Louny | Okresní přebor 13 1124 (ø 86,46) 3 (ø 0,23) 2 (ø 0,15) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)

2022-2023

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Ústecký | Louny | Okresní přebor 22 1980 (ø 90,00) 0 (ø 0,00) 6 (ø 0,27) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)

2021-2022

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Ústecký | Louny | Okresní přebor 23 1995 (ø 86,73) 2 (ø 0,08) 5 (ø 0,21) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)

2020-2021

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Ústecký | Louny | Okresní přebor 7 630 (ø 90,00) 0 (ø 0,00) 2 (ø 0,28) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)

2019-2020

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Ústecký | Louny | Okresní přebor 12 1034 (ø 86,16) 0 (ø 0,00) 3 (ø 0,25) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)

2018-2019

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Ústecký | Louny | Okresní přebor 16 1410 (ø 88,12) 3 (ø 0,18) 1 (ø 0,06) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)

2017-2018

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Ústecký | Louny | Okresní přebor 12 833 (ø 69,41) 0 (ø 0,00) 1 (ø 0,08) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)

2016-2017

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Ústecký | Louny | III. třída sk. A 22 1847 (ø 83,95) 4 (ø 0,18) 1 (ø 0,04) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)

2015-2016

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Ústecký | Louny | III. třída sk. A 20 1590 (ø 79,50) 3 (ø 0,15) 4 (ø 0,20) 0 (ø 0,00) 1 (ø 0,05)

2014-2015

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Ústecký | Louny | III. třída sk. A 2 180 (ø 90,00) 2 (ø 1,00) 1 (ø 0,50) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)