Martin Kotlár I.
2026-2027
| Pozice | Záložník |
| Průměrná známka | 0.0 |
Kariéra
| 2025-2026 | Slavětín |
| 2016-2017 | FC ROMO Český Krumlov |
| 2014-2015 | SK Větřní |
Zápasy v sezóně 2026-2027
Ústecký | Louny | III. třída sk. A
| Datum | Zápas | Skóre | Odehrano | Střídání | Góly | ŽK | ČK | Základní sestava | Hráč utkání | Fotky |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 678 (ø 84,75) | 13 (ø 1,62) | 1 (ø 0,12) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | ||||||
| 23.08. 17:00 | Cítoliby B - Slavětín | 2:2 (1:2) | 70 | 70 | 0 | 0 | 0 | ano | ||
| 30.08. 17:00 | Slavětín - Buškovice B | 7:2 (4:1) | 68 | 68 | 3 | 0 | 0 | ano | ||
| 06.09. 17:00 | Chožov - Slavětín | 2:1 (1:0) | 90 | 1 | 1 | 0 | ano | |||
| 12.09. 13:30 | Slavětín - Žiželice | 3:4 (3:1) | 90 | 2 | 0 | 0 | ano | |||
| 20.09. 16:30 | Chlumčany B - Slavětín | 4:2 (2:1) | 90 | 1 | 0 | 0 | ano | |||
| 26.09. 13:00 | Slavětín - Líšťany | 10:6 (5:4) | 90 | 6 | 0 | 0 | ano | |||
| 03.10. 12:30 | Slavětín - P. Týnec | 0:3 (0:1) | 90 | 0 | 0 | 0 | ano | |||
| 10.10. 12:30 | Lišany - Slavětín | 4:0 (2:0) | 90 | 0 | 0 | 0 | ano |
Statistiky z předchozích sezón
2026-2027
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Ústecký | Louny | III. třída sk. A | 5 | 408 (ø 81,60) | 7 (ø 1,40) | 1 (ø 0,20) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2025-2026
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Ústecký | Louny | III. třída sk. A | 9 | 805 (ø 89,44) | 3 (ø 0,33) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2018-2019
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Jihočeský | Český Krumlov | III. třída | 5 | 450 (ø 90,00) | 7 (ø 1,40) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2017-2018
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Jihočeský | Český Krumlov | III. třída | 11 | 990 (ø 90,00) | 18 (ø 1,63) | 4 (ø 0,36) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2016-2017
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Jihočeský | Český Krumlov | III. třída | 8 | 720 (ø 90,00) | 13 (ø 1,62) | 2 (ø 0,25) | 1 (ø 0,12) | 0 (ø 0,00) |
2015-2016
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Jihočeský | 1.A třída sk. B | 12 | 1080 (ø 90,00) | 2 (ø 0,16) | 6 (ø 0,50) | 1 (ø 0,08) | 3 (ø 0,25) |
| Jihočeský | Český Krumlov | III. třída | 1 | 90 (ø 90,00) | 2 (ø 2,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
| Jihočeský | Český Krumlov | III. třída sk. B | 5 | 450 (ø 90,00) | 5 (ø 1,00) | 1 (ø 0,20) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2014-2015
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Jihočeský | 1.A třída sk. B | 3 | 270 (ø 90,00) | 1 (ø 0,33) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
| Jihočeský | Český Krumlov | III. třída | 2 | 96 (ø 48,00) | 0 (ø 0,00) | 1 (ø 0,50) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |




