12.kolo, Ústecký | Louny | III. třída sk. A, 2015-2016

--

Bitvu o první místo zvládli lépe staňkovičtí

47. M. Kropáč , 53. J. Mach , 65. J. Rámeš , 85. J. Cambel - 30. V. Sailer , 75. J. Novák
0

Ve Staňkovicích se hrála bitva o první místo v tabulce. Hráči Vrbna ji začali lépe, ujali se vedení, ale po hloupém vyloučení dostali od domácích čtyři branky a zároveň jim přenechali výsostné postavení v tabulce.

Zbytečné vyloučení

První poločas byl hodně hektický se spoustou chyb na obou stranách. Hosté z Vrbna se sice ujali ve 30. minutě vedení po střele Víta Sailera, ale poté byl vyloučen po dvou žlutých kartách jejich Jan Šubrt a štěstěna se začala obracet ve prospěch domácích.

Domácí využili nabízenou šanci

Druhý poločas už patřil staňkovickým, kteří dokázali vsítit čtyři branky. Hosté z Vrbna sice dále bojovali i v deseti hráčích, ale zvrat se jim už nepodařil. Vstřelili ještě v 75. minutě branku, která dala konečnou podobu výsledku 4:2.

TJ Vrbno nad Lesy
Jan Šlajcher (předseda TJ Vrbno nad Lesy): Hloupé vyloučení nás nejspíše stály body.

FK Staňkovice
L. Krasch [-] - K. Fuks [-] - P. Vrána [-] - J. Cambel [-] , J. Umlauf [-] (46. P. Gabrhel [-] ) , M. Kropáč [-] , J. Mach [-] (87. J. Mikoláš [-] ) , R. Veit [-] , J. Rámeš [-] , P. Gabrhel [-] , D. Veit [-]

D. Fousek [-] - J. Šubrt [-] , J. Vondráček [-] , M. Čejka [-] , V. Sailer [-] , J. Sunkovský [-] (84. J. Šlajcher [-] ) , J. Sýkora [-] , A. Marek [-] , M. Kavka [-] (62. R. Amler [-] ) , J. Rajlich [-] , J. Novák [-] (84. M. Sailer [-] )

ŽK: 40. J. Rámeš - 40. J. Šubrt , 55. J. Sýkora . ČK: 42. J. Šubrt .
Hráči zápasu: J. Vondráček , M. Čejka .
Místo: Staňkovice. Počet diváků: 60. Rozhodčí: Janouš Miroslav - VYDRA Jiří, MERKL Luboš (N).