8.kolo, Jihomoravský | Brno - venkov | Okresní přebor , 2015-2016

Domácí excelovali

3. M. Gold , 24. M. Gold , 29. R. Vaculík (vl.) , 54. M. Jeniš , 82. T. Hrdý
0

Rozhodlo 30 minut

První poločas utkání jasně ovládli domácí a soupeře přehráli. První branku utkání vstřelili již ve 3. minutě a do 30. minuty to bylo již 3:0 a bylo po zápase.

Druhý poločas se odehrával jen z povinnosti a ve stejném rytmu jako poločas první. Do konce utkání domácí přidali ještě dvě branky a utkání skončilo rozdílem třídy a to 5:0. Utkání také poznamenaly zranění na obou stranách.

SK Měnín
J. Holčapek [-] - M. Gold [-] , M. Jeniš [-] (77. V. Žáček [-] ) , T. Hrdý [-] , L. Maša [-] (78. T. Vykouřil [-] ) , R. Lacko [-] , R. Srnec [-] (43. M. Maša [-] ) , J. Janoch [-] , A. Banongo [-] (58. L. Absolon [-] ) , R. Horta [-] , F. Horák [-]

Fk Střelice
Z. Rýzner [-] - A. Machát [-] , V. Herzán [-] , D. Maděránek [-] , Z. Weinstein [-] , R. Vaculík [-] - D. Zuska [-] , T. Kroupa [-] , T. Vaculík [-] (24. L. Kazda [-] ) - P. Parys [-] , P. Valouch [-]

ŽK: 34. J. Janoch , 42. R. Srnec , 48. T. Hrdý , 75. R. Lacko - 21. V. Herzán , 22. P. Valouch , 72. P. Parys , 90. D. Maděránek .
Hráči zápasu: T. Hrdý , M. Gold - V. Herzán .
Místo: Měnín. Počet diváků: 100. Rozhodčí: POŽÁR Marcel - JEŘÁBEK Dalibor, MATOUŠEK Jan.