2.kolo, Moravskoslezský | Opava | III. třída sk. C, 2024-2025

--

Jakartovice po svém sestupu hostily mužstvo z Deštné

9

... a začaly vítězně.

Domácí na hosty vletěli a hned ve 3. minutě se ujali vedení. To výkop brankáře Bednaříka přeletěl celé hřiště a přeskočil i brankáře Šimona - 1:0. Domácí pak měli hru pod kontrolou a spoustu šancí spálili. Postupně se ale přizpůsobili hře soupeře, který toho dokázal z ojedinělé šance využít, když rohový kop protlačil do sítě Sváček - 1:1. Poločas pak už dospěl k remízovému konci. Po kraválu v kabině hned v úvodu druhé části dokázalo skórovat domácí Gebauer - 2:1. Deštné pak mělo jednu šanci, když Bednařík jejich pokus vrážel na čáře. V 63. minutě pak pojistil vedení domácích Piatkevič - 3:1. V závěru mohly Jakartovice ještě výhru navýšit, ale z mnoha šancí už žádnou neproměnily.

ZASLAL: TOMÁŠ HOLATA