Zdravím Davide, gratuluji k výhře v anketě o nejlepšího hráče kola. Věřil jste ve vítězství?
Ne, jelikož jsem ani netušil, že v sestavě kola jsem.
Jak si myslíte, že dopadne váš nedělní zápas proti Větřkovicím?
Jednoznačně věřím v naši výhru. Fanoušci nás poženou. Tedy pokud vzhledem k počasí a svátkům dorazí v hojném počtu.
Máte tuto sezónu problémy se zraněním nebo právě naopak?
Zatím naštěstí ne a doufám že ani nepřijdou, jelikož nás není zrovna moc.
Co je vaší výhodou oproti soupeřům?
Asi to že umím hrát oběma nohama stejně dobře a je jedno zda hraju zleva nebo zprava. To je tak jediná relevantní vlastnost, co mě napadá. Jinak nic extra nemám.
Očekáváte nové posily v průběhu příští sezóny?
Ne.
Máte nějaký fotbalový vzor?
Tak těch je asi hodně, ale i přestože hraju spíše vzadu, vždy jsem obdivoval genialitu útočníků. Takže dřív to byl GOAT Messi, teď třeba Halaand nebo Mbappe.
Co říkáte na web fotbalunas.cz?
Dobrá myšlenka a nápad. Sám jsem byl v začátcích autorem několika článků. Popravdě jsem netušil, že web stále funguje a že lidi chtějí tento portál rozvíjet a dál posouvat. Je to fajn, že je někdo zapálen do amatérského fotbalu a přináší o něm krátké zpravodajství víkend, co víkend.
Děkuji Davide za rozhovor, je něco co byste chtěl vzkázat naším čtenářům?
Ať dále sledují váš web a mají zájem o amatérský fotbal. Ať chodí fandit a tak dále… Ať fotbal na vesnicích stále žije.