--

--

Rudice si proti oslabeným Knínicím připsala hladkou výhru

17

Knínice nakonec k zápasu nastoupily v hodně obměněné sestavě a taky to bylo vidět na výsledku. Mužstvo, které původně k zápasu ani němělo dorazit nakonec složilo hráče schopné výkonu a do Rudice přijelo. Výsledek byl ale jasně ve prospěch domácích.

Domácí Rudice si také představovala začátek sezóny o trochu jinak. Těsná výhra nad Černou Horou a prohra v derby s Jedovnicemi nebyly úplně výsledky dle jejich představ. To se ale změnilo ve třetím kole, kdy přivítala Rudice doma Knínice. Ty přijely s hodně obměněnou sestavou, tvořenou především hráči mladšími, nebo těmi, co již delší dobu nehráli. To nahrávalo do karet domácím, kteří si pořádně zastříleli. Gólové hody spustil již v 9. minutě Jakub Ferda, k němu se pak do konce první půle přidal ještě Tomáš Zouhar, na něj navázal ve 30. minutě i záložník Filip Štěpánek a do konce první půle se prosadil i Lukáš Černý, který upravil na poločasových 5:0 pro domácí mužstvo. To však z jeho repertoáru nebylo vše. Lukáš se do sítě mladého brankáře Kaderky dokázal prosadit ještě 2 krát a v zápase si tak připsal hattrick. Rudice tak pomalu startuje motory a rozhodně míří výš, než kde se právě nachází. Hostům se nepodařilo vstřelit ani jednu branku a tak si z Rudice odvezli debakl 7:0 a jejich trápení na začátku nové sezóny dál pokračuje.

TJ Rudice
Filip Štěpánek (hráč): Ve čtvrtek na tréninku jsme zjistili, že soupeř prý nedojede. Počítali jsme s kontumací a volným víkendem. V pátek ovšem soupeř řekl, že přijede. Nepřijde mi úplně vhodné takhle měnit rozhodnutí. Nakonec dojel soupeř s dorostenci i hráči, co delší dobu nehráli. První poločas 5:0, mohl být i daleko víc. Druhý poločas jsme bohužel přestali hrát a tak je z toho výsledek pouze 7:0.