4.kolo, Vysočina | Třebíč | Okresní přebor , 2024-2025

--

Myslibořice otočily zápas s Hartvíkovicemi

48. P. Vejvoda , 53. P. Vejvoda (p.) , 88. P. Vejvoda - 16. K. Sýkora
25

Fotbalisté Myslibořic měli na vlastním hřišti velké problémy s Hartíkovicemi, ale po zlepšené druhé půli nakonec zápas zvládli

Hosté se ujali vedení

Za velmi silného větru se hrál další zápas 8. Ligy v Myslibořicích,  kam k mistrovskému utkání zajížděly Hartvíkovice. Zápas začal nešťastně pro Harvíkovického Viléma Hadraby, který si po nevinném souboji o míč otočil koleno a musel byl převezen rychlou záchranou službou do Třebíčské nemocnice. Hosté hráli první poločas po větru a měli více ze hry, nejdřív nastřelili břevno, poté těsně minuli ze samostatného nájezdu. V 16. minutě se přece jen dočkali, sice pomalou, ale o to více přesnou ránu k pravé tyči otevřel skóre Kamil Sýkora. Domácím se nedařil přechod z obrany do útoku, natož jakkoliv ohrozit hostující branku. Za zmínku stojí snad povedený přímý kop Filipa Hvězdy, s kterým si ovšem poradil Václav Ležák v Hartvíkovické brance.

Domácí otočili vývoj druhé půle

Druhý poločas začal hrubou chybou hostujícího stopera, který jako poslední dělal kličku Pavlovi Vejvodovi, ale Pavlovi dlouhé nohy zachytili míč a následně Pavel Vejvoda obehrál brankáře a vyrovnal skóre na 1:1. Myslibořice ožily a o 5 minut později byl ve vápně podražen opět Pavel Vejvoda a nařízený pokutový kop sám úspěšně proměnil. Hosté však nehodili flintu do žita a snažili se zápas dotáhnout alespoň k bodu. V cestě jim stálo opět břevno a následně i Bohumil Mencák,  který už do konce zápasu za svá záda žádný míč nepustil.  Konečnou tečku zápasu dal domácí kanonýr Pavel Vejvoda, který v 88. minutě završil hattrick střelou zpoza vápna a ve dvou odehraných zápasech zaznamenal úctyhodných 8 branek a vede tabulku střelců 8. Ligy.

TJ Myslibořice
Čapoun Martin, vedoucí: Bohužel se nám nedaří navázat na první povedený zápas s Předínem. První poločas nebyl z naší strany vůbec dobrý a můžeme být rádi, že jsme inkasovali pouze jednou. Po změně stran jsme měli ve svých zádech vítr, který hodně ovlivňoval tento zápas. Navrátilec z Egypta se zapsal mezi střelce hned 3x a potvrdil svoji důležitou roli v našem týmu.

TJ Hartvíkovice
Kopuletý Michal, hráč: První poločas jsme začali aktivním napadením, což dělalo domácím velké potíže. Pak bohužel došlo k vážnému zranění našeho hráče, což náš výkon poznamenalo. Domácí také zjednodušili hru a hrozili především dlouhými nákopy do vápna, které nám dělali problémy. Na začátku druhého poločasu zesílil tlak tak, že šli domácí zaslouženě do vedení. Poté se hra sice začala opět vyrovnávat, ale na zisk alespoň jednoho bodu to z naší strany bylo málo.

B. Mencák [-] - T. Vávra [-] , L. Macháček [-] (46. S. Marek [-] ) , T. Kratochvíl [-] , D. Kunčík [-] (55. O. Smolka [-] ) - J. Matoušek [-] , F. Hvězda [-] (86. J. Dlouhý [-] ) , M. Šoustal [-] , A. Janoušek [-] (75. L. Šabata [-] ) , M. Ludvík [-] (46. D. Šoustal [-] ) - P. Vejvoda [-]

V. Ležák [-] - V. Hadraba [-] (7. M. Kafka [-] ) , K. Sýkora [-] (75. P. Vlk [-] ) , V. Nováček [-] , D. Horký [-] , M. Kopuletý [-] , M. Outulný [-] , O. Horký [-] , D. Kopuletý [-] , D. Outulný [-] , R. Sýkora [-]

ŽK: 40. T. Vávra , 62. F. Hvězda , 69. P. Vejvoda , 90. J. Matoušek - 73. R. Sýkora .
Hráči zápasu: P. Vejvoda - K. Sýkora .
Počet diváků: 100. Rozhodčí: FILIPSKÝ Pavel - VRZAL Vlastimil, BUCHAR František.