6.kolo, Vysočina | 1.B třída sk. B, 2024-2025

--

--

Náměšť si poradila s Brtnicí

30

Domácí o osudu utkání rozhodla v prvních patnácti minutách, kdy vstřelili tři branky. Hattrickem se blýskl nestárnoucí matador Rubák.

Domácí po půli vedli

Domácí po nevydařeném utkání v Třebíči do zápasu vletěli a během pěti minut mezi 10. a 15. minutou rozhodli zápas třemi brankami, když se trefili Rubák, Chadim a znovu Rubák - 3:0. Pak sdomácí polevili a po souběhu chyb se prosadili i hosté ve 27. minutě, když míč poslal do domácí sítě Vrzáček - 3:1. Ale hned ve 33. minutě vrátil klid domácím Rubák, který dokončil hattrick - 4:1.

Domácí si vedení pohlídali

Po přestávce domácí předvedli co vše se dá neproměnit a zahazovali jednu šanci za druhou. Ze spousty šancí se prosadil již pouze druhou brankou Chadim, který po hodině hry upravil konečné skóre - 5:1. Zbytek zápasu už se jen dohrával.

FC Náměšť nad Oslavou - Vícenice
Květoslav Havránek (trenér): Vyhráli jsme celkem s přehledem. Soupeř nestíhal v žádné části zápasu od 20. minuty jsme vedli 3:0. Tato soutěž je velmi specifická, všichni hráči jsou pro nás jedno velké neznámé. Pochvala k panu rozhodčímu, který tento zápas zvládl s velkým přehledem. V této soutěži se to zatím moc nestává. Nyní nás čekají dva zápasy venku a nebudu tajit, že chceme obě utkání vyhrát.

TJ Sokol Brtnice
Michal Růžička (trenér): Chybělo nám dost hráčů a dali jsme šanci mladíkům, šest dorostenců hrálo v základní sestavě. Bohužel jsme během pěti minut dostali tři góly po individuálnách chybách. Poté jsme snížili, ale opakovaně jsme po naší standardce pustili domácí do brejku. Po přestávce to bylo vyrovnanější, ale domácí ubrali nohu z plynu a zápas v klidu dovedli ke třem bodům.

A. Štolfa [-] - R. Dufek [-] , J. Tomek [-] , M. Štolfa [-] , M. Preisner [-] (86. J. Nesvadba [-] ) - M. Homola [-] (73. Š. Matoušek [-] ) , M. Chadim [-] , M. Matoušek [-] , J. Gottvald [-] , M. Veselý [-] (73. A. Drtílek [-] ) - J. Rubák [-] (57. P. Němec [-] )

M. Pojer [-] - M. Vrzáček [-] , L. Cejpek [-] (66. K. Holub [-] ) , R. Macků [-] (72. O. Prskavec [-] ) , Š. Zajíc [-] , M. Plaček [-] , A. Karba [-] , O. Pysk [-] , T. Doležal [-] , R. Dvořák [-] , D. Musil [-]

ŽK: 22. R. Dvořák , 50. R. Macků .
Počet diváků: 90. Rozhodčí: MUZIKÁŘ Ondřej - ZADINA Petr, SÝKORA Tomáš.