Tomáš Doležal
2026-2027
| Pozice | Záložník |
| Průměrná známka | 0.0 |
Kariéra
| 2014-2015 | TJ Sokol Brtnice |
Zápasy v sezóně 2026-2027
Vysočina | Jihlava | Okresní přebor
| Datum | Zápas | Skóre | Odehrano | Střídání | Góly | ŽK | ČK | Základní sestava | Hráč utkání | Fotky |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 714 (ø 89,25) | 1 (ø 0,12) | 1 (ø 0,12) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | ||||||
| 09.08. 15:00 | Brtnice - Stonařov | 4:2 (2:1) | 90 | 0 | 0 | 0 | ano | |||
| 16.08. 16:30 | Bedřichov B - Brtnice | 2:2 (0:1) | 90 | 0 | 0 | 0 | ano | |||
| 22.08. 16:30 | Beranov - Brtnice | 4:1 (3:0) | 84 | 84 | 0 | 0 | 0 | ano | ||
| 29.08. 15:00 | Brtnice - Bítovčice | 2:2 (1:1) | 90 | 1 | 0 | 0 | ano | |||
| 06.09. 16:00 | Polná B - Brtnice | 0:2 (0:1) | 90 | 0 | 0 | 0 | ano | |||
| 20.09. 15:30 | St. Říše B - Brtnice | 0:1 (0:0) | 90 | 0 | 1 | 0 | ano | |||
| 03.10. 15:00 | Telč B - Brtnice | 1:6 (1:4) | 90 | 0 | 0 | 0 | ano | |||
| 11.10. 15:00 | Brtnice - Puklice | 0:4 (0:2) | 90 | 0 | 0 | 0 | ano |
Vysočina | Jihlava | IV. třída sk. A
| Datum | Zápas | Skóre | Odehrano | Střídání | Góly | ŽK | ČK | Základní sestava | Hráč utkání | Fotky |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 450 (ø 90,00) | 5 (ø 1,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | ||||||
| 15.08. 16:00 | Kostelec B - Brtnice B | 3:4 (3:1) | 90 | 1 | 0 | 0 | ano | |||
| 28.08. 17:30 | Brtnice B - Dušejov | 2:1 (1:0) | 90 | 0 | 0 | 0 | ano | |||
| 12.09. 15:00 | Brtnice B - AV-Amari | 2:4 (2:1) | 90 | 1 | 0 | 0 | ano | |||
| 26.09. 15:00 | Brtnice B - Bedřichov C | 9:4 (3:3) | 90 | 2 | 0 | 0 | ano | |||
| 10.10. 15:00 | Brtnice B - Třešť C | 3:2 (2:1) | 90 | 1 | 0 | 0 | ano |
Statistiky z předchozích sezón
2026-2027
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Vysočina | Jihlava | Okresní přebor | 6 | 534 (ø 89,00) | 1 (ø 0,16) | 1 (ø 0,16) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
| Vysočina | Jihlava | IV. třída sk. A | 3 | 270 (ø 90,00) | 2 (ø 0,66) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2025-2026
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Vysočina | 1.B třída sk. B | 24 | 2142 (ø 89,25) | 3 (ø 0,12) | 6 (ø 0,25) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
| Vysočina | Jihlava | IV. třída sk. A | 7 | 630 (ø 90,00) | 9 (ø 1,28) | 1 (ø 0,14) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2024-2025
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Vysočina | 1.B třída sk. B | 26 | 2340 (ø 90,00) | 5 (ø 0,19) | 3 (ø 0,11) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
| Vysočina | Jihlava | IV. třída sk. A | 1 | 90 (ø 90,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2023-2024
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Vysočina | Jihlava | Okresní přebor | 18 | 1532 (ø 85,11) | 11 (ø 0,61) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2022-2023
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Vysočina | Jihlava | Okresní přebor | 16 | 1409 (ø 88,06) | 7 (ø 0,43) | 2 (ø 0,12) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2021-2022
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Vysočina | Jihlava | Okresní přebor | 18 | 1517 (ø 84,27) | 3 (ø 0,16) | 3 (ø 0,16) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2020-2021
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Vysočina | Jihlava | Okresní přebor | 8 | 661 (ø 82,62) | 2 (ø 0,25) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2019-2020
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Vysočina | Jihlava | Okresní přebor | 10 | 900 (ø 90,00) | 2 (ø 0,20) | 1 (ø 0,10) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2018-2019
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Vysočina | Jihlava | Okresní přebor | 26 | 2257 (ø 86,80) | 13 (ø 0,50) | 2 (ø 0,07) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2017-2018
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Vysočina | Jihlava | Okresní přebor | 23 | 2045 (ø 88,91) | 12 (ø 0,52) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2016-2017
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Vysočina | Jihlava | Okresní přebor | 25 | 2250 (ø 90,00) | 16 (ø 0,64) | 1 (ø 0,04) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2015-2016
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Vysočina | Jihlava | Okresní přebor | 26 | 2340 (ø 90,00) | 7 (ø 0,26) | 2 (ø 0,07) | 0 (ø 0,00) | 6 (ø 0,23) |
2014-2015
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Vysočina | Jihlava | Okresní přebor | 5 | 450 (ø 90,00) | 1 (ø 0,20) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |




