Marek Veselý
2026-2027
| Pozice | Obránce |
| Průměrná známka | 5.6 |
Kariéra
| 2014-2015 | FC Náměšť nad Oslavou - Vícenice |
Zápasy v sezóně 2026-2027
Vysočina | 1.A třída sk. B
| Datum | Zápas | Skóre | Odehrano | Střídání | Góly | ŽK | ČK | Základní sestava | Hráč utkání | Fotky |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 528 (ø 88,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | ||||||
| 05.09. 16:00 | Rokytnice - Náměšť | 4:2 (1:2) | 90 | 0 | 0 | 0 | ano | |||
| 13.09. 16:00 | Náměšť - Nové Město B | 2:0 (1:0) | 90 | 0 | 0 | 0 | ano | |||
| 19.09. 15:30 | Náměšť - Měřín | 0:1 (0:1) | 90 | 0 | 0 | 0 | ano | |||
| 04.10. 15:00 | Náměšť - Vel. Bíteš B | 4:0 (4:0) | 78 | 78 | 0 | 0 | 0 | ano | ||
| 11.10. 15:00 | Bory - Náměšť | 6:3 (3:1) | 90 | 0 | 0 | 0 | ano | |||
| 17.10. 14:30 | Náměšť - Nedvědice | 9:4 (6:2) | 90 | 0 | 0 | 0 | ano |
Vysočina | Třebíč | III. třída sk. A
| Datum | Zápas | Skóre | Odehrano | Střídání | Góly | ŽK | ČK | Základní sestava | Hráč utkání | Fotky |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 494 (ø 82,33) | 2 (ø 0,33) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | ||||||
| 08.08. 15:00 | Náměšť B - Stařeč B | 8:1 (3:1) | 90 | 0 | 0 | 0 | ano | |||
| 15.08. 16:30 | Šebkovice B - Náměšť B | 2:8 (2:6) | 90 | 1 | 0 | 0 | ano | |||
| 23.08. 10:15 | Náměšť B - Tasov | 4:3 (1:0) | 90 | 1 | 0 | 0 | ano | |||
| 30.08. 16:30 | Lipník B - Náměšť B | 2:7 (0:0) | 90 | 0 | 0 | 0 | ano | |||
| 06.09. 10:15 | Náměšť B - FŠ Třebíč B | 3:9 (1:6) | 44 | 46 | 0 | 0 | 0 | ne | ||
| 27.09. 10:15 | Náměšť B - Valeč B | 7:2 (5:1) | 90 | 0 | 0 | 0 | ano |
Statistiky z předchozích sezón
2026-2027
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Vysočina | 1.A třída sk. B | 3 | 270 (ø 90,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
| Vysočina | Třebíč | III. třída sk. A | 5 | 404 (ø 80,80) | 2 (ø 0,40) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2025-2026
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Vysočina | 1.A třída sk. B | 14 | 837 (ø 59,78) | 2 (ø 0,14) | 2 (ø 0,14) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
| Vysočina | Třebíč | III. třída sk. A | 13 | 1170 (ø 90,00) | 1 (ø 0,07) | 2 (ø 0,15) | 0 (ø 0,00) | 1 (ø 0,07) |
2024-2025
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Vysočina | 1.B třída sk. B | 24 | 1702 (ø 70,91) | 0 (ø 0,00) | 2 (ø 0,08) | 1 (ø 0,04) | 0 (ø 0,00) |
| Vysočina | Třebíč | IV. třída sk. A | 2 | 180 (ø 90,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2023-2024
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Vysočina | 1.A třída sk. B | 21 | 1738 (ø 82,76) | 1 (ø 0,04) | 4 (ø 0,19) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2022-2023
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Vysočina | Krajský přebor | 9 | 575 (ø 63,88) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
| Vysočina | Třebíč | Okresní přebor | 25 | 2250 (ø 90,00) | 1 (ø 0,04) | 3 (ø 0,12) | 0 (ø 0,00) | 2 (ø 0,08) |
2021-2022
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Vysočina | Krajský přebor | 1 | 6 (ø 6,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
| Vysočina | Třebíč | Okresní přebor | 26 | 2320 (ø 89,23) | 4 (ø 0,15) | 4 (ø 0,15) | 0 (ø 0,00) | 2 (ø 0,07) |
2020-2021
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Vysočina | Třebíč | Okresní přebor | 10 | 900 (ø 90,00) | 1 (ø 0,10) | 1 (ø 0,10) | 0 (ø 0,00) | 1 (ø 0,10) |
2019-2020
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Vysočina | Krajský přebor | 0 | 0 (ø -NaN) | 0 (ø -NaN) | 0 (ø -NaN) | 0 (ø -NaN) | 0 (ø -NaN) |
| Vysočina | Třebíč | Okresní přebor | 13 | 1126 (ø 86,61) | 3 (ø 0,23) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2018-2019
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Vysočina | Třebíč | Okresní přebor | 18 | 1149 (ø 63,83) | 3 (ø 0,16) | 2 (ø 0,11) | 0 (ø 0,00) | 3 (ø 0,16) |
2017-2018
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Vysočina | 1.A třída sk. B | 7 | 240 (ø 34,28) | 0 (ø 0,00) | 1 (ø 0,14) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
| Vysočina | Třebíč | Okresní přebor | 15 | 1103 (ø 73,53) | 2 (ø 0,13) | 1 (ø 0,06) | 0 (ø 0,00) | 2 (ø 0,13) |
2016-2017
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Vysočina | 1.B třída sk. B | 9 | 287 (ø 31,88) | 0 (ø 0,00) | 1 (ø 0,11) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
| Vysočina | Třebíč | Okresní přebor | 13 | 716 (ø 55,07) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2015-2016
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Vysočina | 1.A třída sk. B | 6 | 454 (ø 75,66) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
| Vysočina | Třebíč | Okresní přebor | 15 | 667 (ø 44,46) | 1 (ø 0,06) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2014-2015
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Vysočina | 1.A třída sk. B | 5 | 431 (ø 86,20) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
| Vysočina | Třebíč | III. třída sk. A | 1 | 90 (ø 90,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
| Vysočina | Třebíč | Okresní přebor | 2 | 180 (ø 90,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |




