6.kolo, Zlínský | Krajský přebor , 2024-2025

Fotbal Kunovice - SK Hanácká Slavia Kroměříž B

7

Ohlasy zaslal  Zdeněk Šebák

Fotbal Kunovice
Jiří Vojtěšek, trenér Kunovic: „Hostující mužstvo disponuje mladými hráči, kteří v zápase prokázali fotbalovost, velký pohyb, který nám dělal velké problémy. I přesto jsme se dostali do první šance my, ale Maleňák své sólo neproměnil. Naopak do vedení šli gólem do šatny po brejku a centru hosté. Druhý poločas se nesl ve stejném duchu, Kroměřížští dobře kombinovali a v 50.minutě přidali střelou zpoza vápna druhý gól. Po hodině hry zahráli hosté rukou v pokutovém území, ale penaltu Dan Flek neproměnil. O chvíli později se po standardní situaci míč odrazil na hranici velkého vápna a J. Zámečník snížil na 1:2. I přes velkou snahu se nám již vyrovnat nepodařilo.“

SK Hanácká Slavia Kroměříž B
Radovan Budín, trenér Kroměříže B: „Po úvodních deseti minutách, kdy jsme trochu hledali tempo hry, přišla šance domácích, ve které nás skvělým zákrokem podržel brankář. Od tohoto momentu jsme převzali nad zápasem kontrolu. Dostali jsme se do kvalitní kombinace, která vedla k mnoha ofenzivním výpadům. Jen kvalitnější řešení finální fáze nás brzdilo od vstřelení branky. Až minutu před přestávkou jsme dokázali krásně sehrát křídelní akci a jít do vedení. Do druhého poločasu jsme vstoupili velmi dobře. Dokázali jsme navázat na dobrou kombinaci z první půle. Skvěle jsme vyřešili situaci v poslední třetině hřiště a šli do dvou brankového vedení. Bohužel jsme nedokázali přidat rozhodující gól. Naopak domácí se dostali díky standardní situaci k pokutovému kopu, který sice neproměnili, ale nám se tímto momentem trochu změnil ráz hry. Začali jsme ztrácet míče, vytvářeli fauly a nedokázali dobře řešit ofenzivní situace. Domácí po další standardní situaci snížili, a protože jsme nedokázali naše šance proměnit, bylo utkání do posledního rohu výsledkově zajímavé.“

L. Němčický [-] - L. Belant [-] , A. Chaloupka [-] , T. Maleňák [-] , M. Vaněček [-] , D. Flek [-] (82. J. Salay [-] ) , L. Basovník [-] (58. P. Gajdošík [-] ) , J. Zámečník [-] , T. Skovajsík [-] , J. Perůtka [-] , D. Vagdal [-] (58. R. Kovařík [-] )

E. Slezák [-] - M. Elzner [-] , J. Klečka [-] (70. M. Zmeškal [-] ) , D. Steiner [-] , O. Buksa [-] (80. J. Benedikt [-] ) , R. Gorip [-] , P. Pecina [-] , M. Surynek [-] , J. Pospíšil [-] , M. Vaněk [-] , M. Svozil [-]

ŽK: 91. J. Salay - 61. D. Steiner , 86. M. Zmeškal , 92. M. Elzner .
Počet diváků: 180. Rozhodčí: FILGAS Jan - SCHNÜRMACHER Filip, KOTAČKA Rostislav.