3.kolo, Vysočina | 1.A třída sk. A, 2024-2025

--

--

Rozsochatec přestřílel rezervu Havličkova Brodu

9

V rámci 3. kola se utkal tým Rozsochatec s Havlíčkovým Brodem. Rozsochatec si chtěl napravit reputaci po posledním zápase a to se jim rozhodně povedlo, když dokázali s přehledem porazit Brod, kdy byli ve vedení celých 90 minut zápasu.

První poločas nastaroval skvělý start týmu Rozsochatec

Do zápasu naskočili hráči týmu Rozsochatec, nejlépe, jak mohli. Hnedka po úvodní rozehrávce se jim povedl vybojovat rohový kop, který v 1. minutě po nejistém zákroku hostujícího brankáře proměnil Jakub Bílek. V 5. minutě si domácí připravili další zajímavou šanci, kdy po nahrávce pod sebe šla střela nad branku. V 10. minutě se dostali do šance opět domácí, kdy šli po samostatném úniku do vedení 2:0 po další brance Jakuba Bílka. Poté se hosté začali dosávat do hry, tím, že začali hrát více na míči, ale z toho si žádné větší šanci nevytvářili. Až v 31. minutě se po centru a dvojím nedůrazném odkopu domácích prosadil hráč Havlíčkova Brodu Marek Šilhart. Poločas 2:1

Do druhé půle vstoupil Brod aktivnější

Do druhého poločasu vstoupil Havlíčkův Brod úplně jinak, než do prvního poločasu, byli aktivnější a domací působili trochu ospalejším dojemem. Domácí si proto začali pomáhat standartními situacemi. Právě třetí gól proměnil z přímého kopu v 70. minutě hráč domácích Vít Halák, který poslal svoji střelu z 20 metrů přesně k tyči. Poté se domácí zatáhli a prostřídali hru čerstvými hráči. Hráči Havlíčkova Brodu byli stále lepší na balónu, ale žádné vyložené šance si vytvořit nedokázali, tak začinali více tlačit dopředu, z čeho vyplývali jenom brejky domácích. Z brejku přidali domácí čtvrtý gól, kdy se v 82. minutě prosadil Matěj Halák. Poté už nikdo skóre neměnil. Zápas tedy skončil 4:1.

TJ Sokol Rozsochatec
Střelec dvou branek Jakub Bílek: Dnešní zápas pro nás začal velice dobře. Hned po úvodní rozehrávce jsme se dostali k rohovému kopu, kde jsme dali gól. Zápas celkově probíhal bez větších emocí. Chtěl bych pochválit i rozhodčí, kteří hru trochu pouštěli a nechávali výhody. Případně je dopískli. A dalo se s nimi normálně komunikovat. Od na to byl skvělý týmový výkon. Nejvíce bych však vyzdvihl výkon brankáře, který svými výběhy posbíral soupeři hodně míčů.

A. Bílek [-] - A. Lysak [-] (72. R. Venc [-] ) , M. Venc [-] (85. D. Hamerník [-] ) , J. Bílek [-] , J. Pekárek [-] , D. Pelikán [-] , J. Jelínek [-] (64. M. Halák [-] ) , V. Halák [-] , Z. Janovský [-] , M. Dočkal [-] (72. M. Lesák [-] ) , K. Pazderka [-]