4.kolo, Plzeňský | 1.B třída sk. A, 2024-2025

--

Meclov na domácím trávníku ubojoval 3 body proti Újezdu

48. D. Bor , 84. J. Pačesný (p.)
17

Zápas mezi TJ ZD Meclov a TJ Sparta Dlouhý Újezd přinesl napínavý fotbalový zážitek, přičemž domácí Meclov nakonec zvítězil 2:0. I přes dobrý výkon hostů a dvě velké šance v prvním poločase, se o ty rozhodující momenty zápasu postaral domácí tým.

První poločas byl charakterizován tvrdým bojem o střed hřiště, kde oba týmy přetlačovaly jeden druhého. Dlouhý Újezd se zdál být o něco lepší a vytvořil si dvě velké šance. První z nich skončila na tyči, zatímco druhou skvěle zlikvidoval domácí brankář Ondřej Oulík. Přestože Újezd dominoval ve většině fázích poločasu, brankové příležitosti byly vzácné a ani jeden tým nedokázal prolomit obranné řady soupeře. Poločas tedy skončil bez gólů, přičemž se zdálo, že rozhodující moment zápasu, by v tomto případě mohl být klidně jen jeden gól v druhé části hry.

Druhý poločas začal pro domácí tým TJ ZD Meclov velmi slibně. V 48. minutě se po krásné střele Davida Bora domácí ujali vedení 1:0. Dlouhý Újezd se okamžitě pustil do snahy o vyrovnání a vrhl se do útoku, ale narazil na dobře organizovanou domácí obranu, která odolávala jeho snahám. V závěru zápasu, konkrétně v 84. minutě, si Meclov vybojoval penaltu, kterou proměnil Jiří Pačesný. Tento gól definitivně rozhodl o výsledku zápasu a zajistil domácím vítězství 2:0. Dlouhý Újezd se snažil ještě něco změnit, ale domácí obrana a brankář si udrželi čisté konto a zápas tak skončil v jejich prospěch.

TJ ZD Meclov
Zdeněk Strouhal, trenér: ,,Tak utkání vnímám jako velice vyrovnaný zápas, dá se říci, že možná i remízový, se šťastným koncem pro nás. My jsme se každopádně na Újezd dobře připravili, věděli jsme co zhruba můžou hrát a nakonec ve druhé půli přetlačili výsledek na naši stranu."

TJ Sparta Dlouhý Újezd
Jan Švábek, trenér: ,,I přes to, že jsme dnes prohráli 0:2, tak zápas byl velice vyrovnaný. V první půli jsme byli lepší týmem, měli jsme dvě gólovky, bohužel jsme ani jednu neproměnili. Soupeř nám odskočil na začátku druhé půle, my se snažili vyrovnat, ale bohužel jsme v 84. minutě inkasovali z penalty po rychlém brejku soupeře."

O. Oulík [-] - J. Pačesný [-] , P. Baumann [-] (90. M. Bláha [-] ) , O. Malý [-] , R. Kopperberg [-] (71. M. Suchý [-] ) , J. Chromý [-] , M. Chodora [-] (88. J. Bláha [-] ) , M. Flosman [-] , D. Bor [-] , P. Svatuška [-] , J. Suchý [-]

P. Zušťák [-] - R. Blatnický [-] , V. Zeman [-] , L. Zeman [-] , A. Eidelpes [-] , M. Dvořák [-] , D. Karmazin [-] , D. Lončík [-] , M. Pažountka [-] , M. Stoklasa [-] , J. Synek [-]

ŽK: 52. D. Bor , 67. P. Baumann - 67. L. Zeman , 84. J. Synek .
Počet diváků: 15. Rozhodčí: Velíšek Jiří - KULHÁNEK Milan, KOVÁŘ Bronislav.