3.kolo, Jihočeský | 1.B třída sk. D, 2024-2025

--

FOTOGALERIE: Horní Žďár si doma sebevědomě poradil se Stáží

9. M. Koranda , 44. V. Brabec , 53. L. Rybčák (p.)
21

Do tohoto zápasu nastupoval jako jasný favorit domácí celek, nicméně Stráž první zápas vyhrála a rozhodně nechtěla nechat domacím borcům nic zadarmo.

První poločas rozhodl

Domácí celek vstoupil do zápsu perfektně. Hned v 9. minutě se prosadil Martin Koranda, který přinesl domácím klid na kopačky, 1:0. Už to vypadalo, že se půjde do kabin za stavu 1:0 a prosadil se Vojtěch Brabec, který zvýšil vedení žďárských na 2:0.

V druhém dějství přišla už jen pojistka

Týn ze Stráže nad Nežárkou šel do druhého poločasu s tím, že by chtěl utkání zvrátit, nicméně pojistku přidal v 53. minutě z penalty žďárský Lukáš Rybčák, 3:0. Posléze si domácí zým držel pohodlný náskok až do konce utkání a uhájil domácí tři body.