Lukáš Rybčák
2026-2027
| Datum narození | (38 let) |
| Číslo hráče | 17 |
| Pozice | Záložník |
| Průměrná známka | 0.0 |
Kariéra
| 2022-2023 | SK Horní Žďár |
| 2021-2022 | TJ Slavoj Pacov |
| 2021-2022 | Pacov |
| 2020-2021 | TJ Slavoj Pacov |
| 2019-2020 | TJ Slavoj Pacov |
| 2019-2020 | Pacov |
| 2014-2015 | TJ Slavoj Pacov |
Zápasy v sezóně 2026-2027
Jihočeský | Jindřichův Hradec | Okresní přebor
| Datum | Zápas | Skóre | Odehrano | Střídání | Góly | ŽK | ČK | Základní sestava | Hráč utkání | Fotky |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 450 (ø 90,00) | 7 (ø 1,40) | 1 (ø 0,20) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | ||||||
| 15.08. 10:30 | H. Žďár - Lodhéřov | 4:0 (2:0) | 0 | 0 | 0 | 0 | ne | |||
| 29.08. 10:30 | H. Žďár - Dačice B | 7:3 (1:2) | 90 | 1 | 1 | 0 | ano | |||
| 12.09. 10:30 | H. Žďár - Deštná | 7:0 (3:0) | 90 | 1 | 0 | 0 | ano | |||
| 27.09. 13:30 | Slavonice - H. Žďár | 1:4 (1:1) | 90 | 1 | 0 | 0 | ano | |||
| 10.10. 16:00 | Popelín - H. Žďár | 1:9 (0:4) | 90 | 1 | 0 | 0 | ano | |||
| 17.10. 10:30 | H. Žďár - Studená | 6:2 (2:1) | 90 | 3 | 0 | 0 | ano |
Statistiky z předchozích sezón
2026-2027
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Jihočeský | Jindřichův Hradec | Okresní přebor | 2 | 180 (ø 90,00) | 2 (ø 1,00) | 1 (ø 0,50) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2025-2026
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Jihočeský | 1.B třída sk. D | 23 | 1898 (ø 82,52) | 9 (ø 0,39) | 1 (ø 0,04) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2024-2025
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Jihočeský | 1.B třída sk. D | 22 | 1565 (ø 71,13) | 9 (ø 0,40) | 1 (ø 0,04) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2023-2024
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Jihočeský | 1.B třída sk. D | 22 | 1567 (ø 71,22) | 16 (ø 0,72) | 2 (ø 0,09) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2022-2023
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Jihočeský | 1.B třída sk. D | 21 | 1654 (ø 78,76) | 10 (ø 0,47) | 3 (ø 0,14) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2021-2022
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Vysočina | Pelhřimov | Okresní přebor | 2 | 180 (ø 90,00) | 3 (ø 1,50) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
| Vysočina | 1.B třída sk. A | 23 | 1617 (ø 70,30) | 9 (ø 0,39) | 1 (ø 0,04) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2020-2021
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Vysočina | 1.B třída sk. A | 10 | 848 (ø 84,80) | 3 (ø 0,30) | 1 (ø 0,10) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
| Vysočina | Pelhřimov | Okresní přebor | 1 | 90 (ø 90,00) | 1 (ø 1,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2019-2020
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Vysočina | Pelhřimov | Okresní přebor | 2 | 88 (ø 44,00) | 4 (ø 2,00) | 1 (ø 0,50) | 0 (ø 0,00) | 1 (ø 0,50) |
| Vysočina | 1.B třída sk. A | 11 | 925 (ø 84,09) | 7 (ø 0,63) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2018-2019
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Vysočina | 1.A třída sk. A | 16 | 1269 (ø 79,31) | 4 (ø 0,25) | 1 (ø 0,06) | 1 (ø 0,06) | 0 (ø 0,00) |
| Vysočina | Pelhřimov | Okresní přebor | 5 | 397 (ø 79,40) | 7 (ø 1,40) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 1 (ø 0,20) |
2017-2018
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Vysočina | 1.A třída sk. A | 26 | 2149 (ø 82,65) | 13 (ø 0,50) | 4 (ø 0,15) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
| Vysočina | Pelhřimov | Okresní přebor | 1 | 90 (ø 90,00) | 1 (ø 1,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2016-2017
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Vysočina | 1.A třída sk. A | 20 | 1229 (ø 61,45) | 5 (ø 0,25) | 2 (ø 0,10) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
| Vysočina | Pelhřimov | Okresní přebor | 9 | 764 (ø 84,88) | 8 (ø 0,88) | 1 (ø 0,11) | 0 (ø 0,00) | 1 (ø 0,11) |
2015-2016
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Vysočina | 1.A třída sk. A | 20 | 1522 (ø 76,10) | 6 (ø 0,30) | 2 (ø 0,10) | 0 (ø 0,00) | 1 (ø 0,05) |
| Vysočina | 1.B třída sk. A | 4 | 314 (ø 78,50) | 4 (ø 1,00) | 2 (ø 0,50) | 0 (ø 0,00) | 1 (ø 0,25) |
2014-2015
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Vysočina | 1.A třída sk. A | 6 | 474 (ø 79,00) | 0 (ø 0,00) | 1 (ø 0,16) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
| Vysočina | Pelhřimov | Okresní přebor | 5 | 372 (ø 74,40) | 3 (ø 0,60) | 1 (ø 0,20) | 0 (ø 0,00) | 1 (ø 0,20) |




