12.kolo, Jihočeský | 1.B třída sk. B, 2024-2025

--

Debakl! Netolice nasázely Chelčicím osm branek

19. P. Fux , 23. J. Lukáš , 24. R. Mužík , 55. P. Fux (p.) , 67. M. Baloušek , 69. R. Mužík , 74. M. Baloušek , 76. M. Dzhuravets
25

Jednoznačný výsledek se v rámci 12. kola zrodil v Chelčicích, kam dorazily Netolice.

Osm branek, vítězství hostů

Nedělní utkání přineslo jednoznačnou záležitost, kterou začal psát gólovým písmem Pavel Fux, který otevřel skóre utkání v 19. minutě. O čtyři minuty později navázal na Fuxovu branku obránce Jan Lukáš a poločasovou zkázu dokonal o další minutu později hrající trenér Roman Mužík

Do druhého poločasu sice domácí vstoupili s novým brankářem, i tak se však hrála stejná písnička. Brankáře Rottbauera přivítal v 55. minutě Pavel Fux, který vstřelil svou druhou brankou v utkání za pomoci pokutového kopu. Tento gól navíc definitivně zlomil domácí odpor, kteří ve zbývajícím čase ještě čtyřikrát inkasovali.

V 67. minutě vstřelil pátou branku Miroslav Baloušek, o dvě minuty později napodobil Fuxe svým druhým gólem Roman Mužík. Třetím dvougólovým střelcem se v 74. minutě stal Miroslav Baloušek a definitivní podobu nedělního výsledku stanovil o dvě minuty později Mykola Dzhuravets.

Netolice tak nakonec deklasovaly Chelčice poměrem 8:0, který je doposud největším debaklem v letošním ročníku 1.B třídy skupiny B. V dalším kole přivítají Netolice Nebahovy, Chelčice zajíždí na půdu strakonické rezervy.

FK Chelčice
Jaroslav Křenek - hráč: Poslední čtyři zápasy a skóre 0:20. To je asi dosti výstižně.

1. FC Netolice
Roman Mužík - trenér: Se vším úctou k soupeři, tak výsledek odpovídá průběhu utkání. Chelčice jsme pustili do jedné větší příležitosti ve 2. minutě a poté jsme začali dávat góly my. Po poločasovém výsledku 3:0 přišlo definitivum po proměněné penaltě, po které domácí už neměli síly na odpověď. Tento výsledek nás rozhodně těší, musíme ho však potvrdit v domácím utkání s Nebahovy.