3.kolo, Pražský | 1.B třída sk. A, 2024-2025

--

Sokol Troja předvedl vítězný obrat: Dva góly rozhodly o výhře v Podolí

59. V. Hoffmann (vl.) , 67. P. Rollinger
7

AFK Slavoj Podolí v domácím utkání proti TJ Sokol Troja nedokázal proměnit své týmové snahy v gólový úspěch, zatímco hosté ukázali větší efektivitu v rozhodujících momentech. Po vyrovnaném prvním poločase, který skončil bez branek, se Sokol Troja ve druhé polovině prosadil díky vlastnímu gólu soupeře a následně přidal další trefu, čímž si zajistil vítězství 2:0.

První poločas bez branek

V prvním poločase utkání mezi AFK Slavoj Podolí a TJ Sokol Troja se domácí tým snažil vytvářet týmové akce, ale většina jejich pokusů postrádala potřebnou efektivitu. Podolí se více spoléhalo na individuální výkony, což se promítlo do jejich hry. Naopak Sokol Troja se prezentoval organizovaným přístupem, aktivně zapojoval jak obranu, tak útok, a i když měli několik slibných příležitostí, první poločas skončil bez gólů.

Góly lítají ze všech stran

Druhý poločas přinesl výraznější změnu tempa a vývoje utkání. V 59. minutě došlo k nešťastnému vlastnímu gólu ze strany Podolí, kdy byl míč po zemi nasměrován do vlastní sítě. Tento moment výrazně ovlivnil další průběh hry. Podolí pokračovalo v zápase s nedostatečným důrazem, zejména při zakončování ve vápně, což umožnilo soupeři nadále aktivně útočit. V 67. minutě Sokol Troja přidal druhý gól, čímž si pojistil vítězství. Zápas nakonec skončil 0:2 ve prospěch hostujícího týmu.

AFK Slavoj Podolí Praha B
Jiří Hořejší (trenér Muži B AFK Slavoj Podolí Praha): „Do příštího utkání chceme zapracovat na týmové práci. Měli jsme dobrý výkon jednotlivců, ale špatné týmovky. A ani nám nešla moc příprava jednotlivých akcí. Byl také problém se dostat do finálního zakončení.“

J. Hromádko [-] - J. Kropáč [-] , V. Kisza [-] , V. Hoffmann [-] , M. Čermák [-] (67. L. Lang [-] ) , L. Svoboda [-] (77. D. Sklenář [-] ) , T. Trachta [-] (77. L. Gronský [-] ) , J. Tomek [-] (67. F. Král [-] ) , A. Kollár [-] , J. Šimeček [-] , V. Pokorný [-]

TJ Sokol Troja
J. Rattay [-] - M. Šulc [-] , A. Houda [-] , J. Falc [-] , L. Morkus [-] (75. G. Otieno [-] ) , D. Veselý [-] , P. Rollinger [-] (85. R. Bříza [-] ) , P. Srcháček [-] (93. R. Sekowski [-] ) , M. Hrabák [-] , O. Bauer [-] , M. Pajma [-]

ŽK: 46. M. Čermák , 62. V. Hoffmann , 66. V. Kisza - 34. A. Houda , 40. D. Veselý , 62. M. Šulc , 65. O. Bauer , 92. P. Srcháček .
Hráči zápasu: T. Trachta .
Místo: PODOLÍ UMT. Počet diváků: 23. Rozhodčí: BERÁNEK Adam - HRUŠKA Petr, RECHNOVSKÝ Jakub.