Adam Houda
2025-2026
| Pozice | Záložník |
| Průměrná známka | 0.0 |
Kariéra
| 2022-2023 | TJ Sokol Troja |
| 2022-2023 | TJ Sokol Písnice |
| 2015-2016 | TJ Sokol Troja |
Zápasy v sezóně 2025-2026
Pražský | 1.B třída sk. A
| Datum | Zápas | Skóre | Odehrano | Střídání | Góly | ŽK | ČK | Základní sestava | Hráč utkání | Fotky |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1233 (ø 64,89) | 1 (ø 0,05) | 2 (ø 0,10) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | ||||||
| 17.08. 17:00 | Troja - Lipence | 4:3 (4:2) | 80 | 80 | 0 | 1 | 0 | ano | ||
| 23.08. 17:00 | Raptors B - Troja | 1:1 (0:0) | 84 | 84 | 0 | 0 | 0 | ano | ||
| 27.08. 18:00 | Troja - Modřany | 1:5 (0:2) | 70 | 70 | 0 | 1 | 0 | ano | ||
| 31.08. 16:00 | Troja - Dukla C | 1:6 (1:3) | 75 | 75 | 0 | 0 | 0 | ano | ||
| 06.09. 10:00 | PerfectLanD - Troja | 5:1 (3:1) | 37 | 53 | 0 | 0 | 0 | ne | ||
| 23.09. 17:00 | Troja - Čakovice | 2:4 (1:3) | 17 | 73 | 0 | 0 | 0 | ne | ||
| 28.09. 16:30 | Troja - Bohnice | 0:0 (0:0) | 44 | 46 | 0 | 0 | 0 | ne | ||
| 11.10. 11:00 | Troja - Vyšehrad B | 3:2 (2:1) | 22 | 68 | 0 | 0 | 0 | ne | ||
| 07.03. 11:00 | Modřany - Troja | 4:1 (0:1) | 86 | 86 | 0 | 0 | 0 | ano | ||
| 15.03. 14:30 | Lipence - Troja | 4:0 (1:0) | 73 | 73 | 0 | 0 | 0 | ano | ||
| 21.03. 11:00 | Troja - Raptors B | 7:1 (5:0) | 90 | 1 | 0 | 0 | ano | |||
| 29.03. 18:00 | Dukla C - Troja | 3:1 (1:1) | 90 | 0 | 0 | 0 | ano | |||
| 03.04. 11:00 | Troja - PerfectLanD | 1:1 (0:1) | 29 | 61 | 0 | 0 | 0 | ne | ||
| 12.04. 16:30 | Čakovice - Troja | 5:0 (4:0) | 78 | 78 | 0 | 0 | 0 | ano | ||
| 18.04. 11:00 | Troja - Vysočany B | 0:3 (0:1) | 46 | 46 | 0 | 0 | 0 | ano | ||
| 25.04. 11:00 | Bohnice - Troja | 5:2 (3:0) | 90 | 0 | 0 | 0 | ano | |||
| 03.05. 17:00 | Troja - Zličín B | 9:2 (5:0) | 72 | 72 | 0 | 0 | 0 | ano | ||
| 10.05. 17:00 | Vyšehrad B - Troja | 2:3 (1:1) | 90 | 0 | 0 | 0 | ano | |||
| 16.05. 11:00 | Troja - Bílá Hora | 2:0 (0:0) | 60 | 60 | 0 | 0 | 0 | ano |
Pražský | Praha | Okresní přebor sk. B
| Datum | Zápas | Skóre | Odehrano | Střídání | Góly | ŽK | ČK | Základní sestava | Hráč utkání | Fotky |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1017 (ø 84,75) | 2 (ø 0,16) | 1 (ø 0,08) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | ||||||
| 13.09. 11:00 | Troja B - D. Počernice B | 0:3 (0:0) | 90 | 0 | 0 | 0 | ano | |||
| 21.09. 16:30 | Chabry B - Troja B | 7:0 (5:0) | 90 | 0 | 0 | 0 | ano | |||
| 27.09. 11:00 | Troja B - Písnice | 1:4 (0:2) | 90 | 0 | 0 | 0 | ano | |||
| 05.10. 16:00 | Březiněves B - Troja B | 2:5 (0:5) | 90 | 1 | 0 | 0 | ano | |||
| 12.10. 16:00 | Troja B - PerfectLanD B | 0:1 (0:1) | 90 | 0 | 0 | 0 | ano | |||
| 18.10. 14:00 | Radotín B - Troja B | 6:1 (1:0) | 0 | 0 | 0 | 0 | ne | |||
| 01.11. 13:30 | Union B - Troja B | 2:2 (2:1) | 27 | 63 | 0 | 0 | 0 | ne | ||
| 08.11. 11:00 | Troja B - FAAZ | 0:9 (0:5) | 0 | 0 | 0 | 0 | ne | |||
| 15.11. 17:00 | Nusle - Troja B | 6:2 (4:0) | 90 | 0 | 0 | 0 | ano | |||
| 06.04. 16:30 | Třeboradice B - Troja B | 2:4 (0:3) | 90 | 0 | 0 | 0 | ano | |||
| 11.04. 16:30 | D. Počernice B - Troja B | 3:1 (1:1) | 90 | 0 | 0 | 0 | ano | |||
| 26.04. 17:00 | Písnice - Troja B | 6:0 (2:0) | 90 | 0 | 0 | 0 | ano | |||
| 01.05. 11:00 | Troja B - Březiněves B | 5:2 (1:1) | 90 | 0 | 1 | 0 | ano | |||
| 16.05. 16:00 | Troja B - Radotín B | 1:5 (1:0) | 90 | 1 | 0 | 0 | ano |
Statistiky z předchozích sezón
2025-2026
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Pražský | 1.B třída sk. A | 19 | 1233 (ø 64,89) | 1 (ø 0,05) | 2 (ø 0,10) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
| Pražský | Praha | Okresní přebor sk. B | 12 | 1017 (ø 84,75) | 2 (ø 0,16) | 1 (ø 0,08) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2024-2025
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Pražský | 1.B třída sk. A | 15 | 905 (ø 60,33) | 2 (ø 0,13) | 2 (ø 0,13) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
| Pražský | Praha | Okresní přebor sk. B | 17 | 1530 (ø 90,00) | 0 (ø 0,00) | 6 (ø 0,35) | 1 (ø 0,05) | 0 (ø 0,00) |
2023-2024
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Pražský | 1.B třída sk. A | 17 | 802 (ø 47,17) | 0 (ø 0,00) | 3 (ø 0,17) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
| Pražský | Praha | Okresní přebor sk. B | 18 | 1589 (ø 88,27) | 5 (ø 0,27) | 2 (ø 0,11) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2022-2023
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Pražský | 1.B třída sk. A | 21 | 1283 (ø 61,09) | 3 (ø 0,14) | 2 (ø 0,09) | 1 (ø 0,04) | 0 (ø 0,00) |
| Pražský | Praha | Okresní přebor sk. B | 16 | 1338 (ø 83,62) | 5 (ø 0,31) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2021-2022
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Pražský | 1.A třída sk. A | 19 | 1065 (ø 56,05) | 0 (ø 0,00) | 2 (ø 0,10) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
| Pražský | Praha | Okresní přebor sk. B | 19 | 1590 (ø 83,68) | 2 (ø 0,10) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2020-2021
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Pražský | 1.A třída sk. A | 6 | 203 (ø 33,83) | 0 (ø 0,00) | 1 (ø 0,16) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
| Pražský | Praha | Okresní přebor sk. B | 8 | 632 (ø 79,00) | 1 (ø 0,12) | 1 (ø 0,12) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2019-2020
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Pražský | 1.A třída sk. A | 2 | 29 (ø 14,50) | 0 (ø 0,00) | 1 (ø 0,50) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
| Pražský | Praha | Okresní přebor sk. B | 7 | 611 (ø 87,28) | 1 (ø 0,14) | 1 (ø 0,14) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2018-2019
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Pražský | 1.A třída sk. A | 7 | 240 (ø 34,28) | 1 (ø 0,14) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
| Pražský | Praha | Okresní přebor sk. B | 16 | 1121 (ø 70,06) | 1 (ø 0,06) | 1 (ø 0,06) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2017-2018
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Pražský | 1.A třída sk. A | 13 | 600 (ø 46,15) | 2 (ø 0,15) | 1 (ø 0,07) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
| Pražský | Praha | Okresní přebor sk. B | 16 | 1286 (ø 80,37) | 0 (ø 0,00) | 3 (ø 0,18) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2016-2017
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Pražský | 1.A třída sk. A | 21 | 1145 (ø 54,52) | 1 (ø 0,04) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
| Pražský | Praha | Okresní přebor sk. B | 18 | 1334 (ø 74,11) | 2 (ø 0,11) | 1 (ø 0,05) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2015-2016
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Pražský | 1.B třída sk. A | 12 | 253 (ø 21,08) | 0 (ø 0,00) | 1 (ø 0,08) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
| Pražský | Praha | Okresní přebor sk. B | 18 | 1488 (ø 82,66) | 0 (ø 0,00) | 2 (ø 0,11) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |




