17.kolo, Pražský | 1.A třída sk. B, 2023-2024

--

--

První jarní utkání Přední Kopanina zvládla, Modřany porazila 3:0

4

Souboj dvou sousedních týmů z tabulky třetí Přední Kopaniny a čtvrtých Modřan sliboval zajímavou podívanou. Modřany mohli v případě vítězství jít před Přední Kopaninu. Ta však měla o motivaci také postaráno, jelikož se chce tabulkou posunout výše a zabojovat o případný postup!

Vyrovnaný první poločas

Přední Kopaninu trápí na začátku jara personální situace. Do prvního jarního kola nastoupila v základní sestavě například s teprve sedmnáctiletým dorostencem Miroslavem Novákem a na lavičce měl trenér Karel Koloušek připraveny pouze 3 hráče.

Do utkání však Přední Kopanina vstoupila dobře, byla více na míči a vypracovala si jednu šanci, kterou však nedokázala proměnit.

Hosté z Modřan hrozily především po standartních situacích, kdy ve vápně soupěře způsobili několik závarů. K jejich smůle to však ke gólu nevedlo.

První branka utkání padla v 18. minutě, kdy se prosadil osmnáctiletý Filip Bradáč.

Více branek se diváci nedočkali a utkání bylo z obou stran vyrovnané.

Dvojité střídání vedlo k brance

Do druhého poločasu nastoupili na straně domácích hráči Šalanský a Razetto, kteří se ukázali ihned po začátku druhého poločasu. Velmi chytře rozehráli standartní situaci a poslal domácí do vedení 2:0.

Poté Modřany převzaly otěže hry. Měly optickou převahu, ale ne a ne vstřelit branku.

V 60. minutě hosté inkasovali potřetí, tentokrát z kopačky dalšího mladíka, osmnáctiletého Jakuba Kloučka.

Hosté se po zbytek utkání snažili vstřelit branku. Nejaktivnějším hráčem v dresu Modřan byl šikovný Milan Šídlo. Možná také s přičiněním Roberta Vágnera, který hrál poprvé na pozici stopera, se jim to nepovedlo.

Díky zaváhání Aritmy se Přední Kopanina posunula na druhou příčku soutěže a na vedoucí Kbely ztrácí 5 bodů.