Výkon týmu: --
Výkon týmu: --
Rozhodčí --
Poslat report, video, foto Ohodnotit utkání

15.06.2024 17:00

16.kolo, Královéhradecký | Krajský přebor , 2023-2024


Hodnocení

Úrověň zápasu

--

Nápoje

--

Jídlo

--

Hrací plocha

--

Zázemí

--

Dvůr uštědřil Dobručce kanára


Branky


7

Dvůr v posledním zápase sezóny doma jasně porazil Dobrušku, která se v posledních kolech potýkala s personálními problémy a velkou marodkou.

Poslat fotky a informace ze zápasu nebylo nikdy jednodušší. Jak na to se dozvíte zde.

Tři góly v první půli

Skóre se poprvě měnilo v 11. minutě, kdy skóre otevřel Trnka. Druhou branku přidali domácí ve 26. minutě, kdy se nejprve do šance hnal Knespl, který zkoušel přelobovat Paga, míč sice nedolétl za čáru, ale ještě před ní se k němu jako první dostal Formánek a hlavou zvýšil na 2:0. Na poločasových 3:0 upravil ve 34. minutě z přímého kopu domácí kapitán Vitebský.

Parádní branka Janaty

I ve druhé půli udeřili jako první domácí, když se v 50. minutě z pokutového kopu prosadil Knespl. O dvě minuty později se podařilu hostům snížit, když Čančara vyslal Krištofa a ten prostřelil Matulu. V 74. minutě Trnka parádně narazil Vitebskému a domácí kapitán si připsal druhou branku v utkání. To nejlepší nakonec si nechal Matěj Janata, který natáhl ze střední vzdálenosti a jeho střela doplachtila až do pravé šibenice!Ohlasy k zápasu


TJ Dvůr Králové nad Labem
Zbyněk Dujsík, trenér: Závěrečné utkání sezony se nám povedlo stejně jako závěrečná rozlučka se sezonou. Se soupeřem jsme sehráli zápas v uvolněné atmosféře a hráči chtěli svým výkonem poděkovat za podporu jak všem fanouškům, tak prezidentovi klubu panu Karadzosovi. Povedlo se.

SK Dobruška
Zdeněk Zounar, vedoucí mužstva: Věděli jsme, že budeme mít v tomto termínu velké personální problémy, naší žádosti o přeložení utkání na jiný termín bohužel nebylo vyhověno. Navíc přišly další nečekané omluvenky a tak jsme sestavu “ lepili“ až těsně před utkáním. Nelze se na to vymlouvat – i tak jsme měli podat lepší výkon.Sestavy


TJ Dvůr Králové nad Labem
V. Matula [-] - A. Ngantsie [-] (65. J. Rejl [-] ) , L. Trnka [-] (80. D. Žaba [-] ) , M. Hruška [-] , T. Picha [-] , T. Formánek [-] , M. Jirousek [-] (65. M. Janata [-] ) , D. Knespl [-] (65. D. Sojka [-] ) , T. Olawoyin [-] , D. Vitebský [-] , F. Machač [-] (80. M. Hák [-] )

SK Dobruška
D. Pago [-] - K. Krištof [-] , M. Čančara [-] , D. Doucek [-] , L. Světlík [-] , P. Krahulec [-] , M. Jirásek [-] , T. Štětina [-] , J. Vávrů [-] , T. Týfa [-] (46. M. Pěnička [-] ) , L. Prostředník [-] (76. O. Bílek [-] )

Počet diváků: 200. Rozhodčí: NOVOTNÝ David - PEŠAVA Otakar, NGUYEN Minh Hieu.

Našli jste nějakou chybu? Rádi ji opravíme.

Stačí ji jednoduše napsat přímo k zápasu pomocí tlačítka Poslat report, co nejvíce nám nedostatek popište a my zajistíme, aby vše bylo v pořádku.

Komentáře

Pro psaní komentářů musíte být přihlášen.

Tip: výhra hostů

Tip: výhra domácích

Tip: výhra domácích

Tip: výhra hostů

Tip: výhra domácích

Hráč, Trenér, Zpravodaj, Fotograf - TJ Sokol Železnice | Královéhradecký | Jičín

Tip: výhra domácích