Lukáš Trnka

PoziceÚtočník
Průměrná známka0.0

Zápasy v sezóně 2026-2027

Pardubický | Chrudim | III. třída sk. A

Datum Zápas Skóre Odehrano Střídání Góly ŽK ČK Základní sestava Hráč utkání Fotky
360 (ø 90,00) 4 (ø 1,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)
16.08. 16:00 Prachovice - Ronov B 4:0 (2:0) 90 1 0 0 ano
30.08. 16:00 Prachovice - H. Bradlo 2:3 (1:2) 90 0 0 0 ano
26.09. 16:00 Prachovice - Rosice 4:0 (2:0) 0 1 0 0 ne
04.10. 16:00 Vraclav - Prachovice 3:3 (1:0) 90 1 0 0 ano
10.10. 15:30 Prachovice - Načešice B 4:1 (1:0) 90 1 0 0 ano

Statistiky z předchozích sezón

2026-2027

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Pardubický | Chrudim | III. třída sk. A 2 180 (ø 90,00) 1 (ø 0,50) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)

2025-2026

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Středočeský | Kutná Hora | IV. třída sk. A 9 810 (ø 90,00) 4 (ø 0,44) 1 (ø 0,11) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)
Královéhradecký | Krajský přebor 3 27 (ø 9,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)
Královéhradecký | 1.A třída 3 204 (ø 68,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)

2024-2025

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Královéhradecký | Krajský přebor 12 823 (ø 68,58) 0 (ø 0,00) 1 (ø 0,08) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)

2023-2024

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Královéhradecký | Krajský přebor 29 2076 (ø 71,58) 8 (ø 0,27) 2 (ø 0,06) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)

2022-2023

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Pardubický | Krajský přebor 26 2233 (ø 85,88) 11 (ø 0,42) 3 (ø 0,11) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)

2021-2022

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Divize C 2 18 (ø 9,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)
Pardubický | Krajský přebor 21 1694 (ø 80,66) 6 (ø 0,28) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)
Pardubický | 1.A třída 3 270 (ø 90,00) 2 (ø 0,66) 1 (ø 0,33) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)

2020-2021

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Divize C 8 437 (ø 54,62) 1 (ø 0,12) 1 (ø 0,12) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)
Pardubický | 1.A třída 4 307 (ø 76,75) 2 (ø 0,50) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)

2019-2020

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Divize C 16 1025 (ø 64,06) 3 (ø 0,18) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)
Pardubický | 1.B třída sk. B 1 90 (ø 90,00) 1 (ø 1,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)

2018-2019

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Pardubický | Krajský přebor 15 868 (ø 57,86) 6 (ø 0,40) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)
Divize C 15 1039 (ø 69,26) 2 (ø 0,13) 2 (ø 0,13) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)
Pardubický | 1.A třída 1 90 (ø 90,00) 1 (ø 1,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)
Královéhradecký | 1.A třída 8 430 (ø 53,75) 1 (ø 0,12) 1 (ø 0,12) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)

2017-2018

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Divize C 12 452 (ø 37,66) 0 (ø 0,00) 1 (ø 0,08) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)
Královéhradecký | 1.A třída 14 1034 (ø 73,85) 13 (ø 0,92) 1 (ø 0,07) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)
Pardubický | Krajský přebor 15 1060 (ø 70,66) 1 (ø 0,06) 1 (ø 0,06) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)

2016-2017

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Pardubický | Krajský přebor 15 950 (ø 63,33) 2 (ø 0,13) 1 (ø 0,06) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)
Pardubický | Ústí nad Orlicí | Okresní přebor 1 90 (ø 90,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)

2015-2016

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Pardubický | Krajský přebor 14 1190 (ø 85,00) 0 (ø 0,00) 1 (ø 0,07) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)

2014-2015

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Pardubický | Krajský přebor 5 450 (ø 90,00) 2 (ø 0,40) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)