27.kolo, Královéhradecký | Krajský přebor , 2023-2024

--

Drama v Hořicích

37. M. Havelka , 83. P. Palm - 23. R. Gorol , 76. J. Podolník , 90. J. Bano
9

První zápas 27. kola sehrály Hořice s Jaroměří. Vyrovnaný a napínavý zápas v závěru strhly na svoji stranu hosté, kteří od 50. minuty hráli o deseti. Tři body Jaroměři vystřelil na jaře skvěle hrající Bano.

TJ Jiskra Hořice
Pavel Procházka, trenér: Jednoznačný zápas? 1 poločas: Goly 1:1, držení míče 47%:53%, střely na branku 6:7,rohy 6:3. 2 poločas: Goly 1:2, držení míče 57%:43%, střely na branku 3:3,rohy 4:1. Kvalitní výkon soupeře a gól v 90minutě rozhodl o tom, že si Jaroměř odváží 3body. Dovolím si také pochválit náš tým. Na hře je vidět zlepšení, bohužel to tentokrát ještě nestačilo. Ptáte se jak můžu chválit když jsme prohráli? Protože věřím, že cituji ,,proces je nadřazen výsledku,, Díky Michale..

FK Jaroměř
Miloš Exnar, trenér: Zápas, který vypadal jednoznačně jsme si sami zcela zbytečně zkomplikovali. Musím na druhou stranu ocenit, že tým se nakonec dokázal semknout a i přes dlouhou hru v deseti dovést zápas do vítězného konce.

J. Mašek [-] - D. Palm [-] , J. Rozsévač [-] (76. P. Palm [-] ) , M. Havelka [-] , M. Bango [-] , J. Kuneš [-] (68. D. Procházka [-] ) , P. Kuneš [-] , O. Pácalt [-] (76. T. Rathovský [-] ) , P. Hátle [-] , D. Pour [-] (68. A. Vávra [-] ) , J. Černý [-]