Pavel Kuneš

PoziceZáložník
Průměrná známka0.0

Kariéra

2024-2025 FK Vysoká nad Labem
2023-2024 TJ Jiskra Hořice
2023-2024 FK Vysoká nad Labem
2022-2023 TJ Jiskra Hořice
2021-2022 TJ Sokol Cerekvice
2014-2015 TJ Jiskra Hořice

Zápasy v sezóně 2026-2027

Královéhradecký | 1.B třída sk. B

Datum Zápas Skóre Odehrano Střídání Góly ŽK ČK Základní sestava Hráč utkání Fotky
789 (ø 87,66) 3 (ø 0,33) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)
09.08. 17:00 Police B - Vysoká 3:0 (1:0) 90 0 0 0 ano
15.08. 17:00 Vysoká - Velichovky 0:0 (0:0) 90 0 0 0 ano
22.08. 17:00 Třebechovice - Vysoká 1:4 (0:2) 90 1 0 0 ano
06.09. 16:00 Provodov - Vysoká 9:3 (3:2) 90 1 0 0 ano
12.09. 17:00 Vysoká - Lhota 0:2 (0:0) 90 0 0 0 ano
20.09. 16:30 Solnice B - Vysoká 3:0 (1:0) 69 69 0 0 0 ano
26.09. 16:30 Vysoká - Javornice 2:3 (2:1) 90 1 0 0 ano
03.10. 16:00 Malšovice - Vysoká 1:0 (0:0) 90 0 0 0 ano
10.10. 16:00 Vysoká - Kosičky 8:2 (4:0) 90 0 0 0 ano

Statistiky z předchozích sezón

2026-2027

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Královéhradecký | 1.B třída sk. B 6 519 (ø 86,50) 2 (ø 0,33) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)

2025-2026

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Královéhradecký | 1.B třída sk. B 20 1784 (ø 89,20) 0 (ø 0,00) 6 (ø 0,30) 2 (ø 0,10) 0 (ø 0,00)

2024-2025

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Královéhradecký | Krajský přebor 23 1826 (ø 79,39) 0 (ø 0,00) 2 (ø 0,08) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)
Královéhradecký | Hradec Králové | Okresní přebor 1 90 (ø 90,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)

2023-2024

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Královéhradecký | Krajský přebor 11 854 (ø 77,63) 1 (ø 0,09) 4 (ø 0,36) 1 (ø 0,09) 0 (ø 0,00)
Královéhradecký | 1.A třída 5 103 (ø 20,60) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)
Královéhradecký | Hradec Králové | Okresní přebor 1 88 (ø 88,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)
Královéhradecký | Jičín | III. třída 1 90 (ø 90,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)

2022-2023

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Královéhradecký | Krajský přebor 20 1487 (ø 74,35) 1 (ø 0,05) 4 (ø 0,20) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)

2021-2022

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Královéhradecký | Krajský přebor 10 666 (ø 66,60) 1 (ø 0,10) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)
Královéhradecký | Hradec Králové | III. třída sk. A 11 990 (ø 90,00) 4 (ø 0,36) 1 (ø 0,09) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)

2020-2021

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Královéhradecký | Krajský přebor 7 575 (ø 82,14) 1 (ø 0,14) 2 (ø 0,28) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)
Královéhradecký | Jičín | Okresní přebor 1 90 (ø 90,00) 0 (ø 0,00) 1 (ø 1,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)

2019-2020

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Královéhradecký | Krajský přebor 14 1169 (ø 83,50) 0 (ø 0,00) 6 (ø 0,42) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)
Královéhradecký | Jičín | Okresní přebor 2 180 (ø 90,00) 0 (ø 0,00) 1 (ø 0,50) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)

2018-2019

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Královéhradecký | Krajský přebor 28 2426 (ø 86,64) 0 (ø 0,00) 9 (ø 0,32) 1 (ø 0,03) 0 (ø 0,00)
Královéhradecký | Jičín | Okresní přebor 4 237 (ø 59,25) 1 (ø 0,25) 1 (ø 0,25) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)

2017-2018

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Královéhradecký | Krajský přebor 28 1934 (ø 69,07) 3 (ø 0,10) 2 (ø 0,07) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)
Královéhradecký | Jičín | Okresní přebor 7 586 (ø 83,71) 2 (ø 0,28) 1 (ø 0,14) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)

2016-2017

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Královéhradecký | Krajský přebor 30 2190 (ø 73,00) 5 (ø 0,16) 4 (ø 0,13) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)
Královéhradecký | Jičín | Okresní přebor 5 340 (ø 68,00) 2 (ø 0,40) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)

2015-2016

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Královéhradecký | 1.A třída 19 1170 (ø 61,57) 1 (ø 0,05) 6 (ø 0,31) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)
Královéhradecký | Jičín | Okresní přebor 10 808 (ø 80,80) 1 (ø 0,10) 2 (ø 0,20) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)

2014-2015

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Královéhradecký | 1.A třída 5 378 (ø 75,60) 1 (ø 0,20) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)