19.kolo, Královéhradecký | Krajský přebor , 2023-2024

--

Solnice vyzrála na Jaroměř

14. M. Vítek , 50. D. Volf - 35. J. Bano
9

Solnice na domácí půdě přivítala nepříliš oblíbeného soupeře z Jaroměře. Proti nim se jim dlouhodobě nedaří, ovšem v tomto zápase se jim "prokletí" podařilo zlomit a připsali si důležitou výhru!

SK Solnice
Pavel Potužník, trenér: Začátek nám vyšel a vstřelili jsme úvodní branku. Pak jsme nepochopitelně přestali běhat, kazili jsme lehké přihrávky, což soupeř využil k vyrovnání. Do 2.pol. jsme prostřídali sestavu a hned po 5 min. jsme šli opět do vedení. Škoda dalších nevyužitých pološancí. Hru jsme sice kontrolovali, ale hosté stále hrozili z brejků. Do konce zápasu se již nic nezměnilo, a tak po trošku utrápeném výkonu jsme dokázali udržet domácí neporazitelnost.

FK Jaroměř
Miloš Exnar, trenér: Domácí si vytvořili větší počet šancí než my, proto je jejich výhra zasloužená. My jsme měli nejlepší pasáž hry od 30. minuty první půle. Po změně stran jsme však na ni nenavázali a převážně jsme se bránili tlaku domácích.