Nývlt Roman
Rozhodčí
Posledních 50 odpískaných zápasů
-
Solnice - Jaroměř 2:1 (1:1) 24.03. 15:00 -
Č. Meziříčí - Předměřice 2:0 (0:0) 23.03. 15:00 -
Třebeš - Libčany 2:0 (1:0) 17.03. 12:00 -
Č. Skalice - Libčany 1:1 (1:0) 11.11. 14:00 -
Č. Kostelec - Náchod 0:3 (0:0) 29.10. 14:30 -
Ž. Brod - Pěnčín 0:2 (0:2) 14.10. 15:30 -
Kopidlno - Sobotka 1:2 (0:2) 01.10. 16:00 -
Náchod B - Opočno 5:2 (3:1) 24.09. 16:30 -
Broumov - Nový HK 1:0 (0:0) 17.09. 16:30 -
Bělohrad - Č. Kostelec 0:0 (0:0) 10.09. 17:00 -
St. Buky - Vítězná 5:3 (2:3) 09.09. 17:00 -
Jaroměř - Solnice 2:2 (1:1) 27.08. 17:00 -
Jaroměř - Třebeš 2:0 (2:0) 16.08. 18:00 -
Police - Rychnov 2:2 (0:0) 13.08. 17:00 -
Jičín - Dobruška 3:1 (1:0) 17.06. 10:15 -
Rychnov - Týniště 0:1p. (0:0) 28.05. 14:00 -
Nové Město - Lokomotiva 4:1 (1:0) 21.05. 17:00 -
Třebechovice - Lokomotiva 0:3 (0:1) 07.05. 17:00 -
Kunčice - Broumov 5:0 (1:0) 22.04. 12:15 -
Vamberk - Velichovky 0:3 (0:1) 08.04. 16:30 -
Týniště - Police 2:1 (0:1) 02.04. 16:30 -
Opočno - Meziměstí 0:5 (0:1) 01.04. 11:00 -
Dobruška - Rychnov 1:5 (0:3) 18.03. 15:00 -
Č. Skalice - Roudnice 3:0 (2:0) 12.03. 15:00 -
Nepolisy - N. Paka 1:2p. (1:0) 29.10. 14:30 -
Kostelec - Solnice 0:2 (0:1) 22.10. 15:00 -
Broumov - Náchod B 5:1 (1:1) 09.10. 15:30 -
Týniště - Hořice 5:2 (3:0) 02.10. 16:00 -
St. Buky - Kocbeře 3:2 (2:2) 10.09. 16:30 -
Dobruška - Třebeš 1:0p. (0:0) 09.09. 17:00 -
Náchod B - Třebeš B 2:1p. (1:1) 04.09. 17:00 -
Bělohrad - Nový HK 3:2 (2:1) 21.08. 17:00 -
Týniště - Libčany 2:0 (2:0) 14.08. 17:00 -
Nový Bor - Desná 6:2 (4:1) 04.06. 17:00 -
Nové Město - Bělohrad 3:2 (3:1) 14.05. 17:00 -
Týniště - Třebechovice 5:1 (3:0) 01.05. 17:00 -
Roudnice - Č. Skalice 0:3 (0:1) 23.04. 17:00 -
Č. Kostelec - Jičín 1:2p. (0:0) 17.04. 17:00 -
Chlumec B - Dobruška 4:0 (2:0) 03.04. 14:30 -
Č. Skalice - Nový HK 1:0 (0:0) 27.03. 15:30 -
Jičín - Třebeš 1:2 (1:0) 12.03. 10:15 -
V.Poříčí - Č. Skalice zrušen -
Solnice - Bělohrad 2:1 (1:0) 24.10. 14:30 -
Roudnice - Náchod B 3:1 (3:1) 17.10. 14:30 -
Hajnice - Podhůří 0:1p. (0:0) 10.10. 11:30 -
Jičín - Cidlina 2:3 (1:1) 02.10. 12:00 -
Kostelec - Třebeš 0:2 (0:0) 25.09. 15:30 -
Broumov - Roudnice 3:1 (3:0) 05.09. 15:00 -
Jaroměř - Cidlina 1:2 (1:0) 22.08. 17:00 -
Slavia HK - Kostelec 3:0 (3:0) 01.08. 17:00