18.kolo, Královéhradecký | Krajský přebor , 2023-2024

--

--

Derby vítěze nenašlo

10

Největší derby tohoto kola, ve kterém se utkal Náchod s Českou Skalici vítěze nenašlo a ten, kdo přišel na zápas později se nedočkal ani branky.

Gólově plodný úvod

Vstoup do zápasu byl z pohledu nezaujatého fanouška fantastický. Už ve 4. minutě našel hostující Mlodzinski na zadní tyči Knapa a Náchod vedl 1:0. Domácí ale rychlá branka nepoložila a dokázali bleskově reagovat. V 6. minutě poslal Hanel do brejku Diviše a ten překonal Baláže. V 8. minutě se do dobré pozice dostal Locker, ale mířil mimo tři tyče. Do konce první půle byly k vidění šance na obou stranách, největší měl domácí Pípek, ale jeho střela cestu do sítě nenašla.

Druhá půle branku nenabídla

I v druhé půli se hrál fotbal ve vysokém tempu. Aktivní Diviš mohl poslat domácí do vedení, ale jeho střela skončila na břevně. V závěru mohli vedení na svou stranu strhnout hosté, zkušený gólman Šťastný ale svůj tým podržel.