18.kolo, Královéhradecký | Krajský přebor , 2023-2024

--

--

Třebeš své šance využila a bere tři body

10

Třebeš na umělé trávě v Orlické kotlině přivítala Libčany. I přes lepší vstup hostujících do zápasu nakonec Třebeš získala tři body za výhru 2:0.

Tyč zvonila už ve třetí minutě

Do utkání vstoupily aktivněji Libčany, když hned ve třetí minutě Korenčík orazítkoval tyč! Poté se hra vyrovnala a první branky se diváci dočkali ve 24. minutě, kdy Jandík přesným centrem z rohového kopu našel hlavu Fridrcha a ten upravil na poločasových 1:0.

Střídající Palma pojistil Vítězství Třebše

I ve druhé půli byly k vidění šance na obou stranách, ale žádná z nich nebyla gólová. To se změnilo až v 78. minutě, kdy si hostující gólman Tošovský nešťastně srazil za svá záda střelu Palmy. Třebeš dokázala dvougólový náskok udržet a mohla se tak radovat z výhry 2:0.

TJ Sokol Třebeš
Vladislav Krykorka, vedoucí týmu: Dnes jsme se zcela probrali, až když zazvonila tyč naší brány. V oboustranně bojovném utkání jsme postupně přece jenom měli o trochu více ze hry a tak si myslím, že je naše vítězství zasloužené.

SK Libčany
František Bárta, sekretář: Remízové utkání rozhodla naše střelecká neefektivita.

D. Hofman [-] - J. Neugebauer [-] , M. Krykorka [-] , F. Vlkanova [-] , M. Farkaš [-] , P. Fridrich [-] , V. Kober [-] , L. Jandík [-] (64. M. Palma [-] ) , J. Kudrna [-] , T. Hendrich [-] , D. Tesař [-] (83. T. Téra [-] )