15.kolo, Jihočeský | 1.A třída sk. B, 2023-2024

--

Chýnovu se v Suchém Vrbném podařilo otočit skóre proti domácí Lokomotivě

13. O. Hladík (p.) - 16. J. Rabiňák , 64. F. Zadražil
14

Hostující fotbalisté sehráli v sobotním dopoledni na hřišti Lokomotivy v Českých Budějovicích první jarní mistrovské utkání, domácí celek především ve druhém poločase přehrávali a po obratu skóre z 1 : 0 na konečných 1 : 2 si odvezli nakonec všechny tři body.

Připravil Pavel Kulveit.

FC Chýnov
J. Holub (trenér): Zasloužená a tvrdě vybojovaná výhra našeho celku v hodně těžkém utkání nad domácím mladým a běhavým soupeřem. Nyní je však nutné tyto tři body potvrdit doma za týden v zápase s Lišovem. V první půli nás soupeř hodně trápil, naštěstí jsme brzy po jeho vedoucí brance z pokutového kopu, dokázali hned o tři minuty J. Rabiňákem vyrovnat a ve druhých 45. minutách jsme již soupeře do nějakého vážnějšího ohrožení naší branky svojí zkušeností a obětavostí nepustili. Musím pochválit mužstvo jako celek, včetně všech střídajících hráčů, kteří byli na hrací ploše ve druhé půli pro mužstvo přínosem. Po naší vedoucí brance F. Zadražila po vydařené akci v 64. min. jsme již výsledek kontrolovali a po zásluze jsme dovedli utkání do vítězného konce.