Filip Zadražil
2025-2026
| Pozice | Záložník |
| Průměrná známka | 0.0 |
Kariéra
| 2016-2017 | FC Chýnov |
| 2016-2017 | TJ Radenín-Kozmice |
| 2015-2016 | FC Chýnov |
Zápasy v sezóně 2025-2026
Jihočeský | 1.A třída sk. B
| Datum | Zápas | Skóre | Odehrano | Střídání | Góly | ŽK | ČK | Základní sestava | Hráč utkání | Fotky |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1703 (ø 89,63) | 9 (ø 0,47) | 2 (ø 0,10) | 0 (ø 0,00) | 1 (ø 0,05) | ||||||
| 15.08. 18:00 | Chýnov - Ml. Vožice | 1:0 (0:0) | 90 | 0 | 1 | 0 | ano | |||
| 31.08. 17:00 | Chýnov - Sepekov | 3:1 (3:0) | 90 | 0 | 0 | 0 | ano | |||
| 06.09. 10:15 | Loko ČB - Chýnov | 4:2 (2:1) | 90 | 0 | 0 | 0 | ano | |||
| 14.09. 17:00 | Chýnov - T.Sviny | 3:0 (3:0) | 86 | 86 | 1 | 0 | 0 | ano | ||
| 28.09. 16:30 | Chýnov - Lišov | 2:5 (1:2) | 90 | 2 | 0 | 0 | ano | |||
| 05.10. 16:00 | Suchdol - Chýnov | 2:1 (2:1) | 90 | 0 | 1 | 0 | ano | |||
| 12.10. 16:00 | Chýnov - N.Včelnice | 3:1 (1:0) | 90 | 90 | 1 | 0 | 0 | ano | ||
| 18.10. 10:00 | Kovářov - Chýnov | 1:2 (1:1) | 90 | 0 | 0 | 0 | ano | |||
| 26.10. 14:30 | Chýnov - Jistebnice | 4:3 (2:2) | 90 | 1 | 0 | 0 | ano | |||
| 02.11. 14:00 | Dačice - Chýnov | 2:1 (0:0) | 90 | 0 | 0 | 0 | ano | |||
| 08.11. 14:00 | Chýnov - Slavia ČB | 0:0 (0:0) | 90 | 0 | 0 | 0 | ano | |||
| 21.03. 15:00 | Slavia ČB - Chýnov | 2:0 (1:0) | 90 | 0 | 0 | 0 | ano | |||
| 28.03. 15:00 | Ml. Vožice - Chýnov | 1:1 (0:0) | 90 | 0 | 0 | 0 | ano | |||
| 05.04. 16:30 | Chýnov - Veselí | 2:1 (2:0) | 90 | 1 | 0 | 0 | ano | |||
| 11.04. 10:15 | Sepekov - Chýnov | 2:1 (0:0) | 90 | 1 | 0 | 0 | ano | |||
| 19.04. 17:00 | Chýnov - Loko ČB | 2:1 (0:0) | 90 | 0 | 0 | 0 | ano | |||
| 25.04. 13:30 | T.Sviny - Chýnov | 7:2 (4:0) | 90 | 1 | 0 | 0 | ano | |||
| 03.05. 17:00 | Chýnov - Rudolfov | 4:1 (3:1) | 87 | 87 | 0 | 0 | 0 | ano | ||
| 08.05. 18:00 | Lišov - Chýnov | 3:1 (0:1) | 90 | 1 | 0 | 0 | ano |
Statistiky z předchozích sezón
2025-2026
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Jihočeský | 1.A třída sk. B | 19 | 1703 (ø 89,63) | 9 (ø 0,47) | 2 (ø 0,10) | 0 (ø 0,00) | 1 (ø 0,05) |
2024-2025
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Jihočeský | 1.A třída sk. B | 24 | 1998 (ø 83,25) | 12 (ø 0,50) | 2 (ø 0,08) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2023-2024
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Jihočeský | 1.A třída sk. B | 15 | 1291 (ø 86,06) | 7 (ø 0,46) | 1 (ø 0,06) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
| Jihočeský | Tábor | III. třída | 1 | 90 (ø 90,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2022-2023
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Jihočeský | 1.A třída sk. B | 25 | 2122 (ø 84,88) | 9 (ø 0,36) | 2 (ø 0,08) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2021-2022
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Jihočeský | 1.A třída sk. B | 26 | 1987 (ø 76,42) | 5 (ø 0,19) | 1 (ø 0,03) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2020-2021
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Jihočeský | 1.A třída sk. B | 6 | 510 (ø 85,00) | 1 (ø 0,16) | 1 (ø 0,16) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2019-2020
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Jihočeský | 1.A třída sk. B | 11 | 948 (ø 86,18) | 3 (ø 0,27) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2018-2019
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Jihočeský | 1.A třída sk. B | 24 | 1695 (ø 70,62) | 1 (ø 0,04) | 3 (ø 0,12) | 0 (ø 0,00) | 1 (ø 0,04) |
| Jihočeský | Tábor | III. třída | 5 | 414 (ø 82,80) | 1 (ø 0,20) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2017-2018
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Jihočeský | 1.A třída sk. B | 23 | 1291 (ø 56,13) | 3 (ø 0,13) | 2 (ø 0,08) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
| Jihočeský | Tábor | IV. třída sk. A | 10 | 900 (ø 90,00) | 2 (ø 0,20) | 1 (ø 0,10) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2016-2017
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Jihočeský | 1.A třída sk. A | 15 | 711 (ø 47,40) | 1 (ø 0,06) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
| Jihočeský | Tábor | IV. třída sk. A | 1 | 90 (ø 90,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2015-2016
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Jihočeský | 1.A třída sk. A | 13 | 675 (ø 51,92) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |




