23.kolo, Jihočeský | České Budějovice | III. třída sk. A, 2023-2024

--

--

Derby pro Týn! Rezerva Olympie loupila v Chrášťanech

15

Sobotní program 23. kola III. třídy okořenilo derby mezi Chrášťany a béčkem Týna nad Vltavou. Hosté porazili domácí 6:2 a slaví deváté vítězství v sezoně. Na úvodní zásah Drozda odpověděli Tomka, Beránek a dvakrát Podhradský. V závěru poločasu korigoval opět Drozd. Po změně stran pak navýšil náskok Týna Nekola a Hamáček. Rezerva Týna okupuje šestou pozici, Chrášťany jsou předposlední.

FK Olympie Týn nad Vltavou B
Oldřich Lukeš (hráč): Do Chrášťan jsme jeli s vědomím, že nás čeká nepříjemný a důrazný soupeř. Začátek jsme zaspali, ale do poločasu jsme otočili na 2:4. Druhý poločas jsme drželi míč ale soupeř se snažil ještě zvrátit výsledek. Na tvrdou hru, někdy i za hranicí pravidel, jsme odpovídali fotbalem. Přidali jsme ještě dva góly po krásných akcích a derby bylo naše. Máme radost z dorostenců, kteří se skvěle adaptovali s tvrdostí chlapského fotbalu a zlepšují se zápas od zápasu.

TJ Sokol Chrášťany
V. Mach [-] - F. Bouda [-] , M. Drozd [-] , J. Pešl [-] , D. Pokorný [-] - O. Mach [-] , T. Kalina [-] , L. Dlouhý [-] - R. Drozd [-] , M. Al-Aita [-] , J. Klička [-]

M. Valtr [-] - F. Hudeček [-] , O. Wolf [-] , M. Tomka [-] , S. Melnykovskyi [-] , R. Podhradský [-] , K. Klein [-] , T. Hamáček [-] , O. Lukeš [-] , V. Nekola [-] , Š. Cvach [-]

ŽK: 23. J. Klička , 70. R. Drozd - 67. R. Podhradský , 70. O. Lukeš .
Hráči zápasu: M. Beránek , R. Podhradský .
Počet diváků: 100. Rozhodčí: Ambrožová Hana - VACHUTA Tomáš (N), DLOUHÝ Jan (N).