16.kolo, Jihočeský | České Budějovice | III. třída sk. A, 2023-2024

--

--

Týn devíti góly deklasoval Boršov a dočkal se první výhry

16

Fotbalisté Týna smetli v šestnáctém kole III. třídy doma boršovké béčko 9:3 a poprvé na jaře zvítězili. Domácí si v prvním poločase vytvořili pohodlný náskok, který ve druhé půli ještě navýšili. Hattrickem se blýskl domácí Marek Pešta. Rezerva Olympie se díky výhře posunula na deváté místo tabulky. Boršov je nadále poslední.

FK Olympie Týn nad Vltavou B
Oldřich Lukeš (hráč): Zápas jsme chtěli rozhodnout už v první půli a to se nám povedlo. I přes neproměněné šance jsme šli do šatny spokojeni. Vázla nám kombinace a zakončení. Druhou půli jsme zvládli, zlepšili koncovku a dali góly. Velký dík patří dorostencům, kteří nastoupili po svém dopoledním zápase v Kardašově Řečici.

M. Kubík [-] - M. Tomka [-] , S. Melnykovskyi [-] , M. Pešta [-] , K. Klein [-] , D. Maruška [-] , Š. Cvach [-] , T. Hamáček [-] , O. Lukeš [-] , J. Dlouhý [-] , J. Herza [-]

FK Boršov nad Vltavou B
J. Šimeček [-] - D. Vohradník [-] , F. Benhák [-] , J. Zedek [-] , L. Soukup [-] , M. Chalupa [-] , F. Sklenář [-] , D. Ploc [-] , Z. Medula [-] , J. Honiss [-] , J. Havlíček [-]

Hráči zápasu: D. Maruška , M. Pešta .
Počet diváků: 40. Rozhodčí: Ambrožová Hana - HUDEČEK Antonín (N), HOMOLKA Jiří (N).