--

--

Sokolov marně dotahoval na Doubravce tříbrankové manko

15

Zápas dvou rozdílných poločasů skončil nakonec těsným vítězstvím Doubravku, která brala tři body po výsledku 3:2.

Domácím fotbalistům se vstup do utkání povedl na výbornou. Po čtvrt hodině hry se Senco ujalo vedení. Po zisku míče ve středu pole rozjeli domácí rychlý brejk, na jehož konci byl Martin Patrovský, který zúročil průnik Milana Ungra. Hosté si poté znovu nedali pozor na další rychlý kontr. Ve skoku dostal balon do sítě domácí mladíček Jakub Kule. Stejný hráč navíc skóroval do konce poločasu ještě jednou a dokonal tak pětačtyřicetiminutovku hrůzy pro hostující celek.

Dění ve druhé půli znatelně ovlivnila situace z 65. minuty. Gólman Luhový musel hasit chybu svých obránců, kterým unikl Lukáš Komberec faulem před svým vápnem, za což ihned obdržel červenou kartu. Doubravka tak hrála od té doby od deseti, navíc musel do hry druhý gólman Janiš. Hosté převahu o jednoho muže využili hned o malou chvíli později. Po pěkné akci Krlička posunul míč na Lukáše Komberce, jenž překonal domácího brankáře. Sokolovští nadále tlačili, ale dlouhou dobu jim nebylo přáno. Zahodili několik vyložených šancí. Těsně před koncem sice snížil na rozdíl jedné trefy Tomáš Holík, ale více toho už hosté nestihli.