--

Aktivitu Příbram nedokázala využít, s Komárovem remizovala

30. V. Gornický - 74. M. Pužík (p.)
18

Příbramští marně dobývali obranu soupeře. Prosadili se jen jednou, což nakonec stačilo pouze na remízu.

První poločas si Příbram vytvořila několik zajímavých šancí na vstřelení branky, ze kterých využila pouze jedninou. Domácí dlouhou dobu marně dobývali obranný blok soupeře, nakonec se jim však povedlo udeřit. Po rychle a přesně sehrané akci přišel centr z pravé strany, který na malém vápně usměrnil do sítě domácí Gornický.

Po změně stran se Komárov o něco více osmělil a už nebyl tak zalezlý jako v první půlce. I tak ale gólmana babku příliš neohrozil. Přesto se nakonec však hosté radovali z vyrovnání. Michal Nový vyslal pěknou kolmicí na steč Jakuba Lukavského, který si chytře popostrčil míč za obránce, který ho následně fauloval ve vápně. Nařízený pokutový kop Michal Pužík chladnokrevně proměnil. Body se tak nakonec dělily.

FK Příbram B
Adam Kareš: Celý zápas jsme měli herní převahu a zápas jsme měli pod kontrolou. Bohužel jsme nevyužili tutové šance, zejména ve druhém poločase, a soupeři se podařilo z penalty vyrovnat. My jsme i po závěrečném tlaku nedokázali na srovnání zareagovat.

FK Komárov
Michal Nový: Příbram měla určitě celý zápas více ze hry, ale fotbal se hraje na góly. Výsledek 1:1 z venku vzhledem k průběhu bereme všemi deseti.

M. Babka [-] - F. Čejka [-] (46. M. Čajko [-] ) , J. Park [-] , J. Čížek [-] , A. Kareš [-] , Š. Krameš [-] , V. Gornický [-] , T. Andronikou [-] , J. Hudec [-] , L. Lisý [-] , D. Roušar [-]