14.kolo, Vysočina | Krajský přebor , 2023-2024

--

--

Žirovnice nestačila na Sapeli

15

Žirovnice neuhrála se Sapeli ani bod a o záchranu si to v posledním kole rozdá s béčkem Nového Města.

V prvním poločase branka nepadla

V zápase proti Žirovnici byli hosté od začátku aktivnějším týmem a drželi míč na svých kopačkách. Domácí spoléhali na pevnou defenzivu a ojedinělé brejky. Hosté si vytvářeli šance především po standarních situacích, ale Urbánek ani Vícha míč do sítě nedostali. Do kabin se tak šlo bez branek, s čímž byli rozhodně spokojenější domácí.

Hosté po přestávce rozhodli

Do druhého poločasu hosté vstoupili nejlepším možným způsobem, kdy je Matějíček poslal do vedení po dorážce střely Mužíka - 0:1. V dalších minutách měli hosté dalších několik dobrých příležitostí na navýšení skóre, ale nakonec se dočkali až v 81. minutě, když se opět trefil Matějíček - 0:2. Domácí si během celého zápasu výraznější šanci nevytvořili, a tak si Procházka v brance Sapeláků připsal pohodlné čisté konto.

TJ Sapeli Polná / FB

FC Slavoj Žirovnice
FC Slavoj Žirovnice (web): K jistotě záchrany by nám stačilo vyhrát jeden z posledních domácích zápasů. Jenomže bohužel. Ani tentokrát jsme na soupeře nestačili. Ještě jednou. Bohužel...

V. Kolář [-] - T. Houška [-] (76. P. Kolář [-] ) , D. Rozporka [-] (54. S. Koudelka [-] ) , T. Hřebecký [-] , V. Hadrava [-] , V. Staněk [-] (54. M. Jirsa [-] ) , V. Kučera [-] , P. Houška [-] , M. Drápal [-] , M. Hřebecký [-] , T. Knotek [-]