Tomáš Knotek
2026-2027
| Pozice | Obránce |
| Průměrná známka | 0.0 |
Kariéra
| 2014-2015 | FC Slavoj Žirovnice |
Zápasy v sezóně 2026-2027
Vysočina | Krajský přebor
| Datum | Zápas | Skóre | Odehrano | Střídání | Góly | ŽK | ČK | Základní sestava | Hráč utkání | Fotky |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 849 (ø 84,90) | 0 (ø 0,00) | 2 (ø 0,20) | 1 (ø 0,10) | 0 (ø 0,00) | ||||||
| 16.08. 16:30 | Žirovnice - Okříšky | 1:3 (1:1) | 44 | 46 | 0 | 0 | 0 | ne | ||
| 23.08. 16:30 | Žďár B - Žirovnice | 1:2 (0:0) | 90 | 0 | 0 | 0 | ano | |||
| 29.08. 16:30 | Žirovnice - Nová Ves | 1:1 (0:1) | 90 | 0 | 1 | 0 | ano | |||
| 06.09. 16:00 | Luka - Žirovnice | 2:0 (1:0) | 90 | 0 | 0 | 0 | ano | |||
| 13.09. 16:00 | Žirovnice - Šebkovice | 0:1 (0:1) | 90 | 0 | 0 | 0 | ano | |||
| 19.09. 15:30 | Bystřice - Žirovnice | 6:0 (3:0) | 90 | 0 | 0 | 1 | ano | |||
| 11.10. 15:00 | Žirovnice - Polná | 2:0 (0:0) | 90 | 0 | 0 | 0 | ano | |||
| 17.10. 14:30 | Kamenice - Žirovnice | 2:2 (2:0) | 85 | 85 | 0 | 0 | 0 | ano | ||
| 24.10. 14:30 | Žirovnice - St. Říše | 0:2 (0:1) | 90 | 0 | 0 | 0 | ano | |||
| 31.10. 14:00 | Jemnicko - Žirovnice | 2:0 (0:0) | 90 | 0 | 1 | 0 | ano |
Statistiky z předchozích sezón
2026-2027
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Vysočina | Krajský přebor | 6 | 494 (ø 82,33) | 0 (ø 0,00) | 1 (ø 0,16) | 1 (ø 0,16) | 0 (ø 0,00) |
2025-2026
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Vysočina | Krajský přebor | 22 | 1980 (ø 90,00) | 2 (ø 0,09) | 6 (ø 0,27) | 1 (ø 0,04) | 0 (ø 0,00) |
2024-2025
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Vysočina | 1.A třída sk. A | 25 | 2250 (ø 90,00) | 4 (ø 0,16) | 5 (ø 0,20) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2023-2024
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Vysočina | Krajský přebor | 20 | 1780 (ø 89,00) | 0 (ø 0,00) | 6 (ø 0,30) | 2 (ø 0,10) | 0 (ø 0,00) |
2022-2023
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Vysočina | Krajský přebor | 22 | 1734 (ø 78,81) | 3 (ø 0,13) | 9 (ø 0,40) | 1 (ø 0,04) | 0 (ø 0,00) |
2021-2022
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Vysočina | Krajský přebor | 26 | 2280 (ø 87,69) | 3 (ø 0,11) | 8 (ø 0,30) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2020-2021
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Vysočina | Krajský přebor | 9 | 708 (ø 78,66) | 1 (ø 0,11) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
| Vysočina | Pelhřimov | Okresní přebor | 1 | 65 (ø 65,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2019-2020
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Vysočina | Krajský přebor | 13 | 1170 (ø 90,00) | 0 (ø 0,00) | 4 (ø 0,30) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2018-2019
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Vysočina | Krajský přebor | 23 | 1975 (ø 85,86) | 1 (ø 0,04) | 8 (ø 0,34) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2017-2018
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Vysočina | 1.A třída sk. A | 24 | 2160 (ø 90,00) | 1 (ø 0,04) | 3 (ø 0,12) | 1 (ø 0,04) | 0 (ø 0,00) |
2016-2017
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Vysočina | Krajský přebor | 23 | 2010 (ø 87,39) | 2 (ø 0,08) | 7 (ø 0,30) | 1 (ø 0,04) | 0 (ø 0,00) |
2015-2016
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Vysočina | Krajský přebor | 24 | 2022 (ø 84,25) | 0 (ø 0,00) | 3 (ø 0,12) | 1 (ø 0,04) | 2 (ø 0,08) |
| Vysočina | Pelhřimov | Okresní přebor | 1 | 90 (ø 90,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2014-2015
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Vysočina | Krajský přebor | 12 | 1080 (ø 90,00) | 0 (ø 0,00) | 1 (ø 0,08) | 1 (ø 0,08) | 0 (ø 0,00) |




