11.kolo, Vysočina | Žďár nad Sázavou | III. třída , 2023-2024

--

--

Březí přejelo domácí rezervu Borů rozdílem hned osmi branek!

20

I přes kombinační a technický fotbal se domácím nedařilo střílet góly a toho hosté využili. Hned čtyři góly si dal hrdina utkání David Burian, nůžkami se smykl Pavel Drápela a ostatní zajímavé události včetně vyjádření si můžete přečíst v tomto článku!

Hosté efektivní

V sobotu přivítali domácí béčko Borů hostující Březí. Zápas začal už od začátku problémy před domácí brankou a bylo z toho skóre 0:1 už v 5. minutě, když střílel David Burian. Ze hry měli ale víc domácí, hosté však byli ti, kdo dávali góly a proto v poločase po dalších dvou gólech Buriana, který si dokončil hattrick a jednoho od Pavla Jelínka svítilo na světelné tabuli hrozivé skóre 0:4

I Bory si nakonec daly gól

Druhý poločas se nesl v podobném duchu, domácí se snažili kombinovat, ale k ohrožení branky se dostávali jen výjimečně. Proto opět skórovali hosté, ať už kombinací a přesně umístěnou střela, nebo důrazem ve vápně, díky standardce. Začal Pavel Drápela v 56. minutě, nakonec dal ještě jeho druhý gól, jeden z nich byly velmi povedené nůžky, pak Martin Hřebíček ačtvrtý gól si dal David Burian. Ke konci zápasu začali vystrkovat drápky i Bory a nakonec se jim podařilo dát alespoň ten jeden gól a to, když se trefil Marek Tvrdý. I na to ale Březí rychle zareagovalo, David, tentokrát Dostál, totiž upravil konečné skóre na 1:9. Březí si tak odváží tři body a vylepšené skóre.

TJ Družstevník Bory B
Stanislav Krejčí (záložník): Snažili jsme se hrát technický fotbal, přitom jsme ale zapomněli bránit i dávat góly. Asi budeme muset hrát zase nakopávaný fotbal, jinak už nevím jak tuto smůlu prolomit.

TJ Březí-Březské
Pavel Jelínek (obránce): Zdá se, že výsledek 1:9 mluví za vše, ale jednoduchý zápas to nebyl. Tým určitě musím pochválit, hlavně za proměňování šancí, ale nevstoupili jsme do něj úplně s kvalitním výkonem. Ze všech gólů musím vyzdvihnout gól Pavla Drápely, který po centru ve vápně parádně zastříhal nohama ve vzduchu a umístil pod víko. Chci ocenit i výkon domácích, kteří se po celou dobu snažili hrát kombinační fotbal a bojovali až do konce.

M. Netolický [-] - V. Chalupa [-] , O. Hlaváč [-] (63. M. Tvrdý [-] ) , J. Kujal [-] (58. M. Zedník [-] ) , J. Dvořák [-] , M. Zástěra [-] , J. Karásek [-] , S. Krejčí [-] , Z. Hlaváč [-] , J. Milota [-] , L. Němec [-]

D. Urbánek [-] - P. Jelínek [-] (60. Z. Vala [-] ) , P. Šimek [-] , M. Holánek [-] , J. Jobánek [-] (46. R. Šmarda [-] ) - M. Hřebíček [-] (60. R. Štěpánek [-] ) , P. Drápela [-] , M. Sysel [-] (73. J. Chytka [-] ) - D. Dostál [-] , J. Chlup [-] , D. Burian [-] (67. P. Lysoněk [-] ) -

ŽK: 57. M. Zástěra .
Hráči zápasu: M. Zástěra - D. Dostál , D. Burian , P. Drápela .
Počet diváků: 40. Rozhodčí: DOLEŽAL Lukáš - BUDÍN Jan, DOLEŽAL Kristián.