Redaktor: Lukáš Novotný

SESTAVA KOLA

HISENSE SESTAVA PODZIMU - Vysočina | Žďár nad Sázavou | III. třída , 2023-2024

20.11.2023 16:42 Lukáš Novotný 0

Konec první části sezóny jsme si už odbyli a nyní přichází jeho zhodnocení! Dostali se do týmu podzimu právě vaši favoriti? Nezapomeňte hlasovat pro toho nejlepšího!

Rozhovor

Jsme schopni pozici Jimramova ohrozit, říká David Burian

Vysočina | Žďár nad Sázavou | III. třída
Vysočina Žďár nad Sázavou 14.11.2023 17:01 Lukáš Novotný 0

Po prvním víkendu bez fotbalu přinášíme rozhovor s Davidem Burianem, útočníkem Březí-Březského, který dal v tom úplně posledním utkání hned tři góly. Řekl nám, komu nejvíce fandí, jaký další sport hraje nebo na co se svým týmem do konce sezóny mají! Přečtěte si celý rozhovor, je právě on vaším kandidátem do tento týden vycházejí sestavy podzimu?

Reportáž

Hattrick během dvaceti sedmi minut! Březí si poradilo s Křižanovem


Hattrickem zazářil jeden z domácích hráčů, David Burian. I díky němu se podařilo Březímu získat další body do boje na vrcholu tabulky. Přečtěte si o průběhu nebo komentář jednoho z domácích hráčů.


Reportáž

Bory i přes velký tlak na obranu Křoví ztratily všechny body


I když Bory hlavně v závěru druhé půle přidali hodně do kotlů, přesnost je opět zradila a kvůli třem gólům vychází z tohoto duelu na prázdno. Přečtěte si o průběhu!


SESTAVA KOLA

HISENSE SESTAVA KOLA - 1.kolo Vysočina | Žďár nad Sázavou | III. třída , 2023-2024

06.11.2023 22:30 Lukáš Novotný 0

Kdo se stane tím nejlepším poslední kolo před zimní pauzou? Budou to střelci hattricku, velice aktivní záložníci nebo kvalitní obránci? Vy hlasujete!

Reportáž

Jimramov se loučí s fotbalem na zimu ve stylu


Jimramov na domácí půdě přivítal hosty z Velké Losenice a o čtyři góly je porazili. Hostí však předvedli čestný výkon, na připsání gólu to ale nestačilo. Přečtěte si, jaký měli obě strany názor na rozhodčího a co se po zápasu v Jimramově odehrávalo!


Reportáž

Po ztrátě v Borech Hamry přesvědčivě poráží Radostín B


Před zápasem tými dělily pouhé tři body, dá se tak říct, že šlo o velmi důležitý zápas rozhodující konečné pořadí horní části tabulky v polovině sezóny. Hamry minulé kolo ztratily dva body proti rezervě Borů, v tento den byly ale připraveny brilantně a Radostínu nasázely hned šest gólů! Přečtěte si o zábavném průběhu a zajímavých individuálních výkonech.


Rozhovor

Trenér mě stáhl až na předstopera, říká Michal Sysel

Vysočina | Žďár nad Sázavou | III. třída
Vysočina Žďár nad Sázavou 03.11.2023 21:27 Lukáš Novotný 0

Hlasovali jste pro ty nejlepší hráče v 13. kole a z vašeho hlasování vzešel vítěz! Stal se jím Michal Sysel z Březí-Březského, kterého jsme vyzpovídali! Řekl nám o týmové formě, co dělá rád ve volném čase, nebo jakému z českých týmů fandí!

EXPERT TIP

EXPERT TIP - 1.kolo Vysočina | Žďár nad Sázavou | III. třída , 2023-2024

03.11.2023 21:13 Lukáš Novotný 113

Expertem tohoto kola se stal Pavel Jelínek. Tento hráč Březí-Březského natipoval všechny zápasy posledního kola první části sezóny, mezi ty nejzajímavější patří třeba Hamry - Radostín B nebo Věchnov - Rudolec. Přečtěte si všechny jeho tipy a komentáře k nim a natipujte poslední zápasy podzimu také!

SESTAVA KOLA

HISENSE SESTAVA KOLA - 13.kolo Vysočina | Žďár nad Sázavou | III. třída , 2023-2024

30.10.2023 22:01 Lukáš Novotný 0

Hlasujte pro ty nejlepší hráče předposledního kola! Bude vítězem někdo z vícególových útočníků, dobrých záložníků, či obránců s povedenými výkony?

Reportáž

Napínavý zápas ve svůj prospěch nad Radešínkou B obrátilo Křoví


Křoví se posunuje zpátky do první šestky před Věchnov, když dokázalo v druhém poločasu převrátit vítězství na svou stranu! Radešínská Svratka se však s třemi góly také nemá za co stydět. Přečtěte si o zajímavém průběhu!


Reportáž

Březí si na půdě Losenice vylepšuje skóre po vysoké výhře


Velká Losenice do zápasu vstoupila s vervou, Březí-Březské však své šance nezahazovalo a už v poločasu vedlo o tři góly. Skóre si nakonec vylepšili v půlce druhé a posunuli se na druhé místo. Na druhé straně domácí jsou také druzí, ale od spodku, na Bory mají náskok však už jen jednoho bodu.


Reportáž

Bory B překvapivě obírají remízou o dva body Hamry!


Hamry do tohoto zápasu vstupovali s vidinou jasných tří bodů, nedovolily to ale Bory, které dokázaly dát gól jako první a i po srovnání v druhém poločase to byl pro Hamry velký boj podruhé skórovat, což se nakonec nepovedlo a Bory B si připisují svůj druhý bod!


Reportáž

Po neatraktivním prvním poločasu padlo 5 gólů, nakonec ve prospěch rezervy Křižanova nad Pohledcem


Křižanov B na svém hřišti přivítal soupeře z Pohledce, první poločas však týmy k sobě blízko v tabulce se nacházející nerozdělil. Druhý poločas se ale odehrál v jiném charakteru, padlo pět gólů a výhru si odnášejí domácí! Přečtěte si o zajímavém průběhu!


Rozhovor

Určitě budeme chtít první místo, říká Vít Podsedník

Vysočina | Žďár nad Sázavou | III. třída
Vysočina Žďár nad Sázavou 28.10.2023 09:00 Lukáš Novotný 0

Hráčem 12. kola se stal Vít Podsedník z Hamrů a my ho vyzpovídali. Přečtěte si komu fandí, jaké hráče má rád, nebo pro jakou pozici míří!

EXPERT TIP

EXPERT TIP - 13.kolo Vysočina | Žďár nad Sázavou | III. třída , 2023-2024

27.10.2023 09:05 Lukáš Novotný 108

Expertem tohoto kola se stává Josef Bartošek! Tento fotbalista z Křoví natipoval velmi zajímavé zápasy, včetně toho svého týmu, který vyzve rezervu Radešínky nebo třeba zápas prvního s čtvrtým, když Jimramov vyzve béčko Radostína. Přečtěte si jeho tipy a natipujte zápasy i vy!

SESTAVA KOLA

HISENSE SESTAVA KOLA - 12.kolo Vysočina | Žďár nad Sázavou | III. třída , 2023-2024

23.10.2023 21:38 Lukáš Novotný 0

Hlasujte pro ty nejlepší hráče tohoto kola! Stane se tím nejlepším vynikající brankář, skvělý záložník který otočil hru, nebo eso Pohledce?

Reportáž

Góly v závěru hrály do karet Rudolci, Křoví ztrácí další body


Zápas na domácí půdě Křoví ovládl Rudolec! Křoví se tak po slibném startu propadá už na sedmé místo, Rudolec se naopak vítězstvím vzdálil na čtyři body od Křoví na páté místo. Dokáže se Křoví ještě vytáhnout lehkým losem dalších dvou zápasů?


Reportáž

Březí v souboji černých koňů s Radostínem B obrátilo skóre na svou stranu


Březí se dostává na třetí místo po skvělé výhře! Radostínu nastřílelo čtyři góly, nevypadalo to na to ale celou hru, protože všechny padly v druhé půli. Radostín však hrál také slušnou partii, vstřelil dva góly a první poločas 1:0. Přečtěte si o průběhu podrobněji!


Reportáž

Pohledec se přibližuje k Radešínce při výhře nad Losenicí


Dvěma góly zařídil výhru Pohledce Hudeček, jinak byl zápas ale hlavně o kvalitních obranách! Branky padly až v druhém poločase po šancíh na obou stranách, vítězství si ale nechají v Pohledci domácí! Přečtěte si ohlasy a o průběhu.


Reportáž

Ujčov doma poráží favorizovaný Věchnov ve věhlasném derby!


Věchnov dorazil na hřiště Ujčova s očekáváním zisku nějakých bodů, skvělý výkon domácích tomu ale zamezil! Blýskl se v bráně skvělý František Bureš, který vychytal nulu a napomohl tak k zisku tří bodů v tomhle derby dvou soupeřů z blízských vesnic. Přečtěte si o průběhu a i komentáře z obou stran tohoto duelu!


Reportáž

Jimramov si zapsal i přes kvalitní výkon Borů další výhru, napomohl hattrick Zbytovského


Rezerva Borů se dál bodově trápí, tentokrát ale předvedly kvalitní výkon s vítězstvím 1:2 v druhém poločase. Jejich chyby v tom prvním ale favorit z Jimramova potrestal, hlavně Luboš Zbytovský, který si připsal hattrick. Přečtěte si, kdo další se zapsal na listinu střelců a co na výsledek říkají obě strany.


Reportáž

Hamry si v klidu poradili v zakončení tápající Radešínkou rozdílem pěti branek


Hamry se po pár ztracených bodech v zářijových zápasech dotáhly znovu zpátky na vrchol a zařadily se na druhé místo dva body od vedoucího Jimramova. Rezervu Radešínské Svratky totiž roztřílely pěti góly, přečtěte si jak se zajímavý zápas odehrál a co o něm říkají i jeho aktéři a dozvěďte se, proč kladiváři dohrávali v deseti!


Rozhovor

Věřím, že na konci sezóny budeme na bedně, říká David Starý

Vysočina | Žďár nad Sázavou | III. třída
Vysočina Žďár nad Sázavou 21.10.2023 10:10 Lukáš Novotný 0

Hráčem kola se stal podle vašeho hlasování David Starý z Věchnova, který má z brankářů soutěže už nejvíce čistých kont. Minulé kolo si připsal další a byl za to obdarován tímto oceněním a velmi zajímavým rozhovorem!

EXPERT TIP

EXPERT TIP - 12.kolo Vysočina | Žďár nad Sázavou | III. třída , 2023-2024

21.10.2023 09:57 Lukáš Novotný 120

Expertem pro toto kolo se stal Stanislav Krejčí z Borů! Přečtěte si, jak tipuje napínavá utkání včetně zápasů Křoví - Rudolec, či třeba Březí-Březské, které vyzve rezervu Radostína!

SESTAVA KOLA

HISENSE SESTAVA KOLA - 11.kolo Vysočina | Žďár nad Sázavou | III. třída , 2023-2024

16.10.2023 21:45 Lukáš Novotný 0

Koho budete volit tentokrát? Střelec hattricku? Kanonýr z Březí se čtyřmi? Nebo někdo jiný? To je na vás! Hlasovat mlžete obvykle jako vždy až do středečního poledne!

Reportáž

Hamry v těsném šlágru kola vyhrály proti Rudolci


I Hamry, stějně jako Jimramov získávají body a posouvají se na třetí místo tabulky, už jen dva body už od právě zmíněného lídra tabulky. Rudolec ale porazily pouze těsným skóre. Přečtěte si ohlas!


Reportáž

Jimramov vysokým rozdílem přiváží body z Radešínky


Jimramov dokázal porazit i rezervy Radešínské Svratky a pohybuje se stále na prvním místě tabulky s 21 body a s 36 vstřelenými góly. Přečtěte si ohlas!


Reportáž

I přes nepřesvědčivý průběh v prvním poločase béčko Radostína poráží Pohledec!


A to hned o tři góly! Podle jednoho z aktérů "hororový" poločas Radostín přežil i díky nepřesnostem hostí v zakončení a v druhém poločase udeřil zpátky! Dostal se tak už na druhé místo tabulky se ztrátou pouhého jednoho bodu na vrchol!


Reportáž

Březí přejelo domácí rezervu Borů rozdílem hned osmi branek!


I přes kombinační a technický fotbal se domácím nedařilo střílet góly a toho hosté využili. Hned čtyři góly si dal hrdina utkání David Burian, nůžkami se smykl Pavel Drápela a ostatní zajímavé události včetně vyjádření si můžete přečíst v tomto článku!


Reportáž

Po špatném výkonu Losenice si body odváží rezerva Křižanova


Hned šest gólů si dokázal během prvních šedesáti minut Křižanov vypracovat a finální branka byla pouze kosmetická úprava. Z nádherného pažitu tedy  odváží Křižanov všechny tři body! Vy si můžete přečíst o průběhu a komentáře aktérů!


Reportáž

Věchnov i bez kanonýra Ostrýže získává body proti Křoví


Místo penalty žlutá za simulování! Toho se dočkal Macholán, hráč Křoví, když se právě hosté snažili srovnat skóre! Kromě názoru kapitána Křoví na tuto situaci si můžete přečíst podrobný průběh, v kterém nakonec uspěli hráči Věchnova i bez gólového útočníka Ostrýže!


Rozhovor

Nejsem televizním fanouškem, říká Dominik Bártek

Vysočina | Žďár nad Sázavou | III. třída
Vysočina Žďár nad Sázavou 14.10.2023 15:23 Lukáš Novotný 0

Dominik Bártek se stal nejlepším hráčem 10. kola! My ho vyzpovídali, popisuje sezónní cíle, jak často trénuje a další! Přečtěte si celý rozhovor!

EXPERT TIP

EXPERT TIP - 11.kolo Vysočina | Žďár nad Sázavou | III. třída , 2023-2024

13.10.2023 15:24 Lukáš Novotný 118

Jak dopadne utkání Rudolec-Hamry? Nebo Věchnov Křoví? Kromě předpovědí těchto zápasů si můžete přečíst i všechny další, včetně zápasu Radešínky B a Jimramovu, za který dělá předpověď Jaroslav Pajkr! Přečtěte si jak jeho tipy, tak komentáře!

SESTAVA KOLA

HISENSE SESTAVA KOLA - 10.kolo Vysočina | Žďár nad Sázavou | III. třída , 2023-2024

09.10.2023 22:34 Lukáš Novotný 0

Kdo byl nejlepším hráčem tohoto kola? Střelec hattricku, výborný brankář nebo někdo úplně jiný? Rozhodněte vy!

Reportáž

Pohledec vysokým skóre porazil rezervu Borů


Rezerva Borů si ani z Pohledce neodveze první vítězství sezóny! I přes to, že to bylo velice vyrované utkání plné šancí na obou stranách, lépe je proměňoval Pohledec, hned sedmi zásahy! Přečtěte si vyjádření obou stran!


Reportáž

Březí si doma nechává tři body! Radešínka s prázdnou jak bodově, tak gólově!


Fotbalisté Březí dokázali vyhrát další zápas s čistým kontem! Skvělou defenzívu znovu podpořil útok a třemi góly domácí hráči smetli rezervu Radešínky! Přečtěte si vyjádření od Pavla Jelínka!


Reportáž

Taktický boj nakonec vyhrál Jimramov! Rudolec se sedmi žlutými!


Jimramov se posunuje na první místo! Utkal se právě s lídry tabulky z Rudolce a byl to velký boj. Právě hostujícím hráčům se před hlavou sedmkrát zažlutilo? Zaslouženě? Přečtěte si tedy nejen o průběhu, ale i co na to říká Pavel Borovský!


Reportáž

Rezerva Radostína v posledních minutách vybojovala vítězství a posunuje se na druhé místo!


Přesně jak říká titulek, body nakonec získal Radostín, který tuto sezónu překvapuje a posunul se už na druhé místo. Bylo to ale až v 89. minutě a i domácí béčko Křižanova bylo velice blízko. Přečtěte si o průběhu a komentář domácího brankáře!


Reportáž

Hamry doma zničily Věchnov třemi góly


Domácí kladiváři si poradili s hosty z Věchnova a posouvají se před ně v tabulce o dva body! Přečtěte si, jak zápas probíhal a co na to říká domácí kapitán!


Rozhovor

Oblíbil jsem si střeleckou přesnost Davida Kašuby, říká Filip Horníček

Vysočina | Žďár nad Sázavou | III. třída
Vysočina Žďár nad Sázavou 07.10.2023 12:25 Lukáš Novotný 0

Filip Horníček vyhrál díky vašim hlasům toto kolo a my jsme se ho zeptali na pár věci! Dozvíte se, jaké jsou celosezónní cíle Věchnova, komu nejvíc fandí a kdo je jeho hráčský idol!

EXPERT TIP

EXPERT TIP - 10.kolo Vysočina | Žďár nad Sázavou | III. třída , 2023-2024

05.10.2023 21:49 Lukáš Novotný 118

Expertem tohoto kola se stal Dalibor Kolbábek, věchnovský obránce. Tipoval zápas svého týmu, který přijede do Hamrů, Jimramova, který bude hostit Rudolec a i všechny ostatní!

Celkový počet: 125