9.kolo, Vysočina | Žďár nad Sázavou | III. třída , 2023-2024

--

--

--

19

Domácí do zápasu vstupovali po vyhraném utákní proti Pohledci a uvelebení se na špičce tabulky. Naopak Březí-Březské prohrálo zápas s dalším úspěšným týmem z Věchnova a na Rudolec ztrácelo 6 bodů. Hned od začátku ale přišla větší dominance právě Březího, která vyústila v 40. minutě k první brance. Po sérii rohových kopů konečně přesně zakončil a své střelecké skóre začal Dominik Urbánek. To hosty opravdu nabudilo a pokračovali v enormním tlaku, po pár střelách vychytaných gólmanem Šerejchem se míč odrazil na velké vápno k Hřebíčkovi a ten poslal pumelici, která skončila za zády gólmana. Tím bylo zakončeno poločasové skóre na 0:2 pro hosty z Březího.

Hosté se i v druhém poločase prezentovali pěkným kombinačním fotbalem a domácí k ničemu nepustili. Sami ale další gól nevstřelili, ale to jen do 70. minuty. V ní si vzal Urbánek balón po lajně a po sólo úniku vystřelil k tyči a skóroval. Za deset minut konečně hosty skolil posledním gólem zápasu znovu Dominik Urbánek, který se k balónu dostal znova po mele ve vápně. Tím pádem bylo finální skóre 0:4 a Urbánek si díky třem gólům připisuje hattrick!

TJ Březí-Březské
Pavel Jelínek (obránce): Skvěle odvedená práce od každého hráče týmu. Navázali jsme na dobrý výkon z minulého zápasu s rozdílem, že jsme už část našich šancí využili. Z naší strany krásný kombinační fotbal, kdyby jsme domácí k ničemu nepustil, ani jedna střela mezi naše tyče. Těšíme se na příspěvek v podobě lahvinky od naše střelce tří branek (smích). Jinak musím poznamenat, že tým Rudolce je parta super chlapů, s kterýma se nám vždy dobře hraje, není to žádná banda bláznů co vám chce polámat nohy. Super zápas. Jinak hra byla skoro stejná, míč na našich kopačkách, kombinace po zemi, tlak a spousta šancí.

FC Rudolec
L. Šerejch [-] - - M. Nováček [-] , M. Zmeškal [-] , A. Panák [-] , V. Musil [-] , J. Vlček [-] , R. Vomela [-] (48. F. Vítek [-] ) , L. Pártl [-] , T. Klimeš [-] , R. Chytal [-] (25. L. Vavroušek [-] ) , T. Vomela [-]

A. Holubář [-] - J. Jobánek [-] (79. V. Klíma [-] ) , M. Holánek [-] , P. Jelínek [-] (76. P. Šimek [-] ) - M. Sysel [-] , P. Drápela [-] , M. Hřebíček [-] , M. Musil [-] - J. Chlup [-] (79. R. Štěpánek [-] ) , D. Urbánek [-] (82. P. Lysoněk [-] ) , D. Dostál [-]

ŽK: 79. T. Klimeš , 89. L. Pártl .
Počet diváků: 80. Rozhodčí: BENEŠ Jaroslav - VOMELA Marek (N), CRHA Antonín (N).